Školská taška batoh Backpack Jackie Glazed Cherry Jeune Premier ergonomický luxusné prevedenie 39*27 cm

Popis produktu

Zoznámte sa s Jackie, najnovším členom rodiny školských tašiek Jeune Premier, ktorá v sebe ukrýva prekvapenie. Jedinečná školská taška Backpack Jackie Glazed Cherry Jeune Premier je tá najštýlovejšia školská taška, ktorá odzrkadľuje najmodernejší štýl v detskej a dorasteneckej móde, vďaka čomu budú vaše deti právom hrdé na svoju novú školskú tašku. Do nového batoha Backpack Jackie Glazed Cherry z dielne belgickej značky Jeune Premier sa váš prváčik či prváčka okamžite zamilujú, a to aj vďaka trblietavej odnímateľnej ľadvinke. Stačí jeden jediný pohľad na túto dizajnovú a nadčasovú tašku a deti sa budú do školy tešiť ako nikdy predtým.

Zdravie a bezpečnosť

Pásikavá školská taška s motívom čerešní je určená primárne pre deti prvého stupňa základných škôl. Batoh je vďaka svojmu prvotriednemu spracovaniu vhodný pre deti od 6 rokov s výškou 110 - 158 cm. Prázdny batoh váži iba 0,8 kg a detskú chrbticu nezaťažuje zbytočnou váhou. Rodičia pri jej kúpe určite ocenia anatomicky tvarovaný chrbát s mäkkou výstužou a polstrované ramenné popruhy, ktoré sú také pohodlné, že deti tašku na pleciach nebudú ani cítiť.

Samozrejmosťou je aj možnosť nastavenia popruhov, ktoré sa prispôsobia vášmu školákovi a taška plná zošitov ho tak nebude ťahať dozadu. To, že tvorcovia tašky mysleli naozaj na všetko, dokazujú aj dôkladne prepracované detaily. Priehradky tašky sa uzatvárajú na zips, takže deti nebudú musieť počas každej prestávky bojovať s komplikovaným zapínaním, ktoré sa zasekáva.

Materiály

Prvý školský deň sa ponesie v znamení nových spolužiakov a učiteľov, no chýbať nesmie ani novučičká školská taška. Batoh Jeune Premier je vyrobený z kvalitného vodeodolného polyesteru, ktorý pripomína kožený materiál, takže sa veľmi jednoducho čistí. Ľahká, avšak odolná tkanina je spracovaná tak, že dokonca nezachytáva ani špinu. Taška je vďaka prvotriednym materiálom a spracovaniu nepremokavá zvnútra i zvonka a učebnice zachráni aj v prípade, že si váš školák zabudne dáždnik.

Vnútro

Školská taška Jeune Premier nevyzerá krásne iba zvonku, ale aj zvnútra. Po jej otvorení deti objavia štedrý objem 18 litrov, takže do tašky sa vojde úplne všetko, čo prváčik počas vyučovania potrebuje, ale deti ju zároveň využijú aj na výlety. Batoh je rozdelený na dve veľké priehradky, ktoré deťom umožnia oddeliť jednotlivé školské pomôcky. Do priestranného batoha sa bez problémov zmestia všetky učebnice a zošity a ešte ostane priestor na peračník a, samozrejme, desiatu. Taške nechýba ani predné vrecko, ktoré je však riešené veľmi originálne. Tvorí ho odnímateľná ľadvinka, ktorá je o tašku prichytená magnetmi. Tie sú zabezpečné proti krádeži, no ľadvinka sa aj napriek tomu veľmi jednoducho odníma.

Dizajn

Na dizajne si tvorcovia tašky Jeune Premier dali skutočne záležať. Sami sú rodičia a vedia, že do školy sa chodí s radosťou práve vtedy, keď si deti môžu na chrbát zavesiť tašku, ktorú každý obdivuje. Zabudnite na nudné, jednofarebné školské tašky, ktoré má takmer každý žiak a vydajte sa spolu so sladkými čerešňami do sveta fantázie a kreativity. Ukladať si každý večer zošity a učebnice do krásnej tašky Jeune Premier bude pre deti oveľa príjemnejšie a štýlovejšie. Dizajn navrhnutý rukou už na prvý pohľad nesie známky originality, ktorú inde len tak ľahko nenájdete.

Vlastnosti

 • školská taška pre deti od 6 rokov
 • s odnímateľnou ľadvinkou
 • určená pre prvé ročníky základnej školy
 • vhodná pre výšku 110 - 158 cm
 • hmotnosť 0,825 kg
 • objem 18 litrov
 • rozmery 39*27*17 cm
 • nastaviteľné ramenné popruhy
 • ergonomický tvar
 • vodeodolný materiál odpudzujúci špinu
 • 2 veľké priehradky
 • ručne kreslený originálny dizajn
 • navrhnutá v Belgicku
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
Rozmery39*27*17 cm
Hmotnosť825 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.