Školská tabuľa Smoby magnetická obojstranná, 80 doplnkov a 2 stoličky KidChair

Popis produktu

Hračky, s ktorými sa deti nebudú nikdy nudiť. Set školská magnetická tabuľa Smoby s nastaviteľnou výškou a sada 2 stoličiek KidChair sú skvelé hračky pre deti od 3 rokov, ktoré rady kreslia, maľujú a tvoria nové veci. Akciový set hračiek za výhodnú cenu poteší aj rodičov. Hračky v sete spolu ladia a tvoria krásny doplnok do detskej izbičky. S hračkami sa môže zahrať viacero detí, súrodenci aj kamaráti. Tieto detské hračky pomáhajú rozvíjať detskú predstavivosť, fantáziu a inteligenciu.

Magnetická školská tabuľa Activity Smoby obojstranná s 80 doplnkami modrá

Detská magnetická obojstranná tabuľa Activity Smoby je vysoká 105 cm. Z jednej strany je magnetická, kde dieťa môže kresliť pomocou zmazateľnej fixky alebo vytvárať obrazce z magnetických písmen, počítať príklady s pomocou magnetických číslic. Učí sa vymýšľať slová, spájať vety, učiť sa rozoznávať farby a písmená. Druhá strana tabule je klasická, prispôsobená na písanie kriedou. Je to moderná a krásna školská tabuľa pre deti, ktorá sa dá jednoducho a pohodlne poskladať a odložiť. Jej krásna farebná kombinácia pastelovej modrej farby s kovovým nožičkami zapadne do detskej izby a rozžiari ju. Tabuľa na kreslenie je vhodná pre deti od 3 rokov.

Má stabilnú kovovú konštrukciu a na nožičkách sa nachádzajú mäkké plastové ochranné prvky, ktoré chránia podlahu a koberec pred poškriabaním a poškodením, a zároveň majú protišmykový účinok a podporujú celkovú stabilitu detskej tabule. Výhodou detskej obojstrannej tabule je jej jednoduchá montáž a demontáž. Jedným pohybom sa dá rozložiť a poskladať. Pod plochou na kreslenie sa z oboch strán nachádza priestor na odkladanie písacích potrieb a doplnkov. Zároveň chráni podlahu pred nadbytočným prachom z kriedy. Bočná priehradka slúži na uschovanie magnetických písmenok a číslic. V hornej časti každej tabule je spona na uchytenie papiera. Je to veľmi obľúbená tabula pre deti. Radi sa hrajú, kreslia a kreatívne využívajú všetky doplnky, ktoré sú dodávané spolu s tabulou. Produkt obsahuje spolu 80 doplnkov ako: fixku na písanie, 6 farebných kried, magnetické písmenká a číslice, matematické znaky a handrička na mazanie.

Stolička pre deti KidChair Smoby s UV filtrom, nosnosť 50 kg, výška 27 cm, od 18 mesiacov 

Stolička pre deti KidChair Smoby je dokonalá stolička pre detičky od 18 mesiacov. V tomto sete nájdete súpravu 2 stoličiek, ktoré potešia a prekvapia každé dieťa. Jej krásne farby sú chránené UV filtrom a ani po dlhom čase nestratia krásny žiarivý odtieň. Sedadlo stoličky je vo výške 27 cm, pričom celková výška aj s operadlom je 50 cm. Detská stolička má nosnosť 50 kg a je skvelou stoličkou na to, aby sa vaše dieťatko učilo samostatne sedieť v tej správnej polohe. Stoličku v môže dieťatko používať pri hraní, ale aj počas jedenia či na záhradnej párty a dokonale ladí s detskými domčekmi Smoby.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*54*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia55*10*60 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.