Školská tabuľa Smoby magnetická obojstranná s 59 doplnkami a taburetka KidStool 2v1

Popis produktu

Set školská magnetická tabuľa so 59 doplnkami a taburetka KidChair s UV filtrom je moderná sada hračiek pre všetky deti od 3 rokov. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky Smoby rozvíjajú u detí motorické funkcie, predstavivosť a fantáziu. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek, ktorý vo svojich produktoch spája pravý francúzsky dizajn a prvotriednu kvalitu. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí, súrodencov aj kamarátov. 

Školská tabuľa na hranie magnetická Smoby obojstranná, s poličkou a s kovovou konštrukciou s 59 doplnkami 

Smoby tabuľa na kreslenie pre deti je 125 cm vysoká magnetická obojstranná tabuľa pre deti. Detská magnetická tabuľa je vyrobená z kvalitného, odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, produkt má navyše rôzne certifikáty odolnosti a kvality. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou, alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Polička na uloženie ceruziek a pomôcok sa dá uzatvoriť a tak dieťa nestratí žiadnu z nich, čo je jednoduché a praktické na upratanie. 

Balenie detskej tabule je dodávané so setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej žiarivej ružovej farbe s modrými detailami a s pekným ozdobným motívom na vrchnej časti, takže je vhodná najmä pre dievčatká. Spolu obsahuje 59 doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce.

Taburetka pre deti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov červená

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolík alebo taburetka na sedenie pre všetky deti od 18 mesiacov. Stolík je vyrobený z kvalitného plastu má UV filter, takže jeho farby nevyblednú ani na slnku a biela ostane naozaj bielou bez toho, aby zožltla. Výška detského stolíka je 27 cm a má nosnosť 50 kg. Tento multifunkčný stolík môžu chlapci a dievčatá využívať aj ako taburetku, takže je jeho použitie naozaj univerzálne. 

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Rozmery kresliacej plochy54*51 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,48 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.