Školská tabuľa na hranie Smoby magnetická, obojstranná s kovovou konštrukciou a 59 doplnkami zelená

Popis produktu

Smoby detská magnetická obojstranná tabuľa pre deti s elegantným vzhľadom je vysoká 105 cm. Z jednej strany je magnetická, kde dieťa môže kresliť pomocou zmazateľnej fixky alebo vytvárať obrazce z magnetických písmen, počítať príklady s pomocou magnetických číslic. Učí sa vymýšľať slová, spájať vety, učiť sa rozoznávať farby a písmená. Druhá strana tabule je klasická, prispôsobená na písanie kriedou. Je to moderná a krásna tabuľa pre deti, ktorá sa dá jednoducho a pohodlne poskladať a odložiť. Tabuľa na kreslenie je vhodná pre deti od 3 rokov. Má stabilnú kovovú konštrukciu a na nožičkách sa nachádzajú mäkké plastové ochranné prvky, ktoré chránia podlahu a koberec pred poškriabaním a poškodením, a zároveň majú protišmykový účinok a podporujú celkovú stabilitu detskej tabule.

Výhodou detskej obojstrannej tabule je jej jednoduchá montáž a demontáž. Jedným pohybom sa dá rozložiť a poskladať. Pod plochou na kreslenie sa z oboch strán nachádza priestor na odkladanie písacích potrieb a doplnkov. Zároveň chráni podlahu pred nadbytočným prachom z kriedy. V hornej časti každej tabule je spona na uchytenie papiera. Je to veľmi obľúbená tabula pre deti. Radi sa hrajú, kreslia a kreatívne využívajú všetky doplnky, ktoré sú dodávané spolu s tabulou. Produkt obsahuje spolu 59 doplnkov ako: fixku na písanie, 6 farebných kried, magnetické písmenká a číslice, matematické znaky. Je to veľmi obľúbená detská tabula u všetkých detí, ktorú využívajú od útleho detstva a neskôr aj počas školského obdobia, kedy slúži ako zábavný a praktický doplnok na pripomienky a mnohé iné funkcie.

V predškolskom veku je to skvelý spôsob ako pripraviť deti na školu, aby sa zoznámili s písmenami a číslicami. Hrou si zároveň rozvíjajú fantáziu, sústredenosť, koncentráciu. Stvárňujú svet okolo nich. Výška spodnej časti kresliacej plochy od zeme je 59 cm. Rozmery produktu sú 52*48*105 cm. Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo výrobe a produkcii kvalitných hračiek a doplnok pre deti. Produkty Smoby sú kvalitné európske výrobky, spĺňajúce prísne európske kritéria kvality. S novou tabuľou Smoby môžete zabudnúť na haldy papierov. Jej krásna farebná kombinácia pastelovej zelenej a oranžovej farby so šedými detailmi perfektne zapadne do detskej izby a rozžiari ju. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*48*105 cm
Celková výška105 cm
Výška pracovnej plochy59 cm
Rozmery balenia55*11*61 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,81 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.