Školská tabuľa 2v1 Smoby magnetická, obojstranná na zavesenie so 7 doplnkami ružovo-zelená

Popis produktu

Smoby obojstranná tabuľa je fantastická multifunkčná hračka 2v1 pre dievčatá od 3 rokov. Z jednej strany je detská tabuľa magnetická, takže deti si na ňu môžu pomocou magnetov pripevniť svoje umelecké diela alebo obrázky. Na túto bielu magnetickú tabuľu sa dá aj písať pomocou fixky, ktorú nájdete v balení. Druhá strana tabule je klasická čierna, presne taká ako v škole. Na čiernu tabuľu sa dá kresliť kriedami, ktoré prichádzajú v balení spolu s detskou obojstrannou tabuľou. Spolu má detská tabuľa 7 doplnkov: 6 farebných kried a 1 fixku. Má príjemnú dievčenskú ružovú farbu v kombinácii so zelenou. Okrem toho, že sa táto detská tabuľa dá postaviť na stojan ako plátno na maľovanie, možno ju aj zavesiť na stenu. Je to veľkou výhodou, ak chcete ušetriť miesto v detskej izbe. S touto hračkou vaše ratolesti nikdy nebudú nudiť. Súčasťou stojana na detskú tabuľu je box na uloženie kried a fixiek.

Detská tabuľa na kreslenie sa veľmi jednoducho skladá, preto nezaberie veľa miesta. Má kvalitnú konštrukciu, takže je stabilná a vydrží dlhé roky. Manipuláciou s tabuľou a kreslením s kriedami a ostatnými pomôckami na kreslenie sa rozvíja jemná motorika detí. Vytváraní rôznych obrázkov a výtvorov sa rozvíja detská fantázia a tvorivosť, objavujú svoje talenty, túžia sa zlepšovať a zdokonaľovať. Tiež sa tu deti môžu naučiť istej disciplíne a zodpovednosti, ak mu povieme, že si musí samo udržiavať poriadok, že to má samo celé na starosti. Dieťa sa vďaka tejto tabuli môže priblížiť svetu dospelých, keď sa bude hrať na učiteľa. Mnoho malých detí sa veľmi rado hrá na učiteľov a tabuľa Smoby je na to skvelým prostriedkom. Magnetická a kresliaca tabuľa v jednom nesmie chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa, pokiaľ chcete, aby sa nikdy nenudilo a aby sa rozvíjala jeho predstavivosť.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malé pani učiteľky. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*34*102 cm
Celková výška102 cm
Rozmery balenia50*10*65 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné