Školská tabuľa 2v1 magnetická obojstranná Smoby so 7 doplnkami modrá

Popis produktu

Detská magnetická školská tabuľa Activity Smoby 2v1 je vhodná pre všetky deti od 3 rokov so záľubou v kreslení. Výška tabule je 105 cm. Z jednej strany je detská tabuľa magnetická, takže deti si na ňu môžu pomocou magnetov pripevniť svoje umelecké diela alebo obrázky. Na túto bielu magnetickú tabuľu sa dá aj písať pomocou fixky, ktorú nájdete v balení. Druhá strana tabule je klasická čierna, presne taká ako v škole. Na čiernu tabuľu sa dá kresliť kriedami, ktoré prichádzajú v balení spolu s detskou obojstrannou tabuľou. Spolu má detská tabuľa 7 doplnkov: 6 farebných kried a 1 fixku. Má príjemnú farebnú kombináciu žltej a modrej farby. Okrem toho, že sa táto detská tabuľa dá postaviť na stojan ako plátno na maľovanie, možno ju aj zavesiť na stenu. Je to veľkou výhodou, ak chcete ušetriť miesto v detskej izbe. S touto hračkou vaše ratolesti nikdy nebudú nudiť. Súčasťou stojana na detskú tabuľu je box na uloženie kried a fixiek.

Detská tabuľa na kreslenie sa veľmi jednoducho skladá, preto nezaberie veľa miesta. Má kvalitnú konštrukciu, takže je stabilná a vydrží dlhé roky. Manipuláciou s tabuľou a kreslením s kriedami a ostatnými pomôckami na kreslenie sa rozvíja jemná motorika detí. Vytváraní rôznych obrázkov a výtvorov sa rozvíja detská fantázia a tvorivosť, objavujú svoje talenty, túžia sa zlepšovať a zdokonaľovať. Tiež sa tu deti môžu naučiť istej disciplíne a zodpovednosti, ak mu povieme, že si musí samo udržiavať poriadok, že to má samo celé na starosti. Dieťa sa vďaka tejto tabuli môže priblížiť svetu dospelých, keď sa bude hrať na učiteľa. Mnoho malých detí sa veľmi rado hrá na učiteľov a tabuľa Smoby je na to skvelým prostriedkom. Magnetická a kresliaca tabuľa v jednom nesmie chýbať v detskej izbe žiadneho dieťaťa, pokiaľ chcete, aby sa nikdy nenudilo a aby sa rozvíjala jeho predstavivosť. Celkové rozmery detskej magnetickej obojstrannej tabule s podstavcom sú 62*58*105.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malé pani učiteľky. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • kvalitná a stabilná plastová konštrukcia
  • elegantný francúzsky dizajn
  • bohatá výbava 7 doplnkov
  • obojstranná školská tabuľa
  • praktická polička na odkladanie
  • možnosť samostatného zavesenia tabule na stenu
  • vhodná pre deti od 3 rokov
Magnetky Doprava
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia50*12*56 cm
Rozmery kresliacej plochy43*43 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Farbamodrá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha