Školská magnetická tabuľa Smoby obojstranná s kovovou konštrukciou, poličkou a 59 doplnkami tyrkysovo-červená

Popis produktu

Smoby tabuľa na kreslenie pre deti je 125 cm vysoká magnetická obojstranná tabuľa pre deti. Detská magnetická tabuľa je vyrobená z kvalitného, odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, produkt má navyše rôzne certifikáty odolnosti a kvality. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou, alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Tabuľa pre deti rastie spolu s vašim dieťaťom. Polička na uloženie ceruziek a pomôcok sa dá uzatvoriť a tak dieťa nestratí žiadnu z nich, čo je jednoduché a praktické na upratanie. 

Balenie magnetickej tabule je dodávané so setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej modrej farbe s červenými detailami a s pekným ozdobným motívom, takže je vhodná najmä pre chlapcov. Spolu obsahuje 59 doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Pri hre si deti cvičia fantáziu a kresliace schopnosti. Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa praktický poskladať na malý rozmer, čím je jednoducho skladná. Vďaka protišmykovým nožičkám je detská obojstranná tabuľa veľmi stabilná a bezpečná.

Detská tabuľa je vhodná už pre deti od 3 rokov. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Rozmery produktu sú 63*63*125 cm. Rozmery magnetickej tabule sú 45*48 cm a kresliacej časti 54*51 cm. Výška spodnej časti kresliacej plochy od zeme je 75 cm. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a pomôcok pre deti s dlhoročnou skúseností, a preto je zárukou európskej kvality za skvelú cenu. Výrobky Smoby sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Rozmery kresliacej plochy54*51 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,48 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné