Školská magnetická tabuľa 2v1 Smoby obojstranná so 7 doplnkami a magnetické písmenká 72 ks

Popis produktu

Smoby magnetická obojstranná tabuľa 2v1 slúži na kreslenie a písanie, je vhodná pre deti od 3 rokov. Je to plastová tabuľa prevedená v trendových farbách zelenej a ružovej alebo zelenej a modrej farby. Z jednej strany dieťa kreslí na tabuľu farebnými kriedami, a z druhej strany píše a kreslí pomocou zmazateľnej fixky, alebo vytvára obrazce z magnetických písmeniek. Keď dieťa vyrastie, môže si tabuľu zavesiť na stenu a používať ju na pripomienky v izbe, alebo v kuchyni. Balenie detskej tabule obsahuje spolu 7 doplnkov a 72 magnetických písmen, čísel a matematických znakov, s ktorými sa deti naučia počítať a spoznávať písmenká abecedy.

Rozmery tabule pre deti sú 48*42*102 cm. Výška tabule so stojanom je 102 cm. Detské kresby sa z oboch strán dajú zotrieť handričkou. Magnetická tabuľa pre deti sa dá použiť aj samostatné na zavesenie, alebo môže stať na praktickom podstavci. Pod tabuľou je držiak, polička s priečinkami na kriedu a magnetky, ktorá  zároveň zachytáva prach z kriedy.  Je to veľmi praktická detská pomôcka na kreslenie, keď sa u dieťaťa už od útleho veku rozvíjajú kresliace schopnosti, manuálna zručnosť ovládať ceruzku a kriedu, počítať, písať alebo vytvárať obrazce z magnetiek. 

Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Smoby je francúzsky výrobca hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality európskeho štandardu. Obojstranná tabuľa pre deti sa dá zložiť a zaberá málo miesta.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia50*12*65 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,75 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.