Školská lavica Smoby s úložným priestorom a 8 doplnkami modro-oranžová

Popis produktu

Smoby detská školská lavica s lavičkou na sedenie a miestom na uloženie nôh je krásna modro-zeleno-oranžová lavica pre deti na kreslenie a písanie. Detská lavica spolu obsahuje 8 doplnkov ako biele kriedy a fixky. Lavica pre deti je vyrobená z pevného a odolného plastu, ktorý má veľmi dlhú životnosť. Smoby detská lavica s lavičkou obsahuje priestor na kreslenie a písanie s úložným priestorom pod písacou doskou. Doska na kreslenie a písanie sa dá nadvihnúť do kolmej polohy a tak na ňu kresliť, alebo sklopiť na stôl, zakryť úložný priestor s pomôckami a tak na ňu kresliť.

Kresby sa dajú zotrieť handričkou. Doska je obojstranná, z jednej strany píše dieťa kriedou a z druhej pomocou fixky. Je to ideálna lavica pre deti vhodná pre jedno dieťa. Pri hre sa ale pohodlne zmestia vedľa seba aj dve deti. Pod doskou školskej lavice pre deti je opierka na nohy. Deti si písaním, kreslením rozvíjajú fantáziu, manuálnu zručnosť ovládať fixku a kriedy v ručičkách, koncentráciu a umelecké vlohy. Je to vhodná pomôcka pre deti už od 3 rokov. 

Značka Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a pomôcok pre deti s dlhoročnou skúsenosťou a preto je zárukou európskej kvality za skvelú cenu. Detská školská lavica je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku kde si môžu precvičovať učivo alebo kresliť. Deti si písaním, kreslením rozvíjajú fantáziu, manuálnu zručnosť ovládať fixku a kriedy v ručičkách. Rozmery detskej lavice55*58*54 cm. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*58*54 cm
Výška pracovnej plochy50-55 cm
Rozmery balenia68*22*58 cm
Výška sedacej plochy28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,68 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.