Školská aktovka School Bag Black Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Úžasná školská aktovka School Bag Black pre bábiku Ma Corolle z dielne francúzskej značky Corolle predstavuje jedinečný doplnok pre bábiku, ktorý vášmu dieťatku nesmie chýbať! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme krásnou školskou aktovkou v čiernej farbe s dokonale prepracovanými detailmi, ktoré si zamiluje vaše dieťatko i bábika Corolle. Výnimočná školská aktovka pripomína skutočnú školskú tašku a zmestí sa do nej všetko, čo bude bábika v škole potrebovať. Vďaka tejto školskej aktovke v čiernej farbe bude bábika Corolle najkrajšia v triede!

Táto krásna aktovka do školy je ako stvorená pre bábiku s veľkosťou 36 cm a perfektne doplní každý outfit bábiky. Prekrásna čierna aktovka do školy premení hru s bábikou na neuveriteľný zážitok. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály pomôžu rozvíjať detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti a hmatovú citlivosť. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • čierna školská aktovka
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Farbačierna
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.