Skladacie šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusov oranžovo-zelené od 12 mes

Popis produktu

Smoby skladacie šálky Cotoons je krásna farebná didaktická hračka pre deti od 12 mesiacov. Balenie sa skladá z 5 šálok, veľkostne zoradené od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok pre bábätká má zaujímavý vlnito-oblý tvar a cela poskladaná vežička pôsobí vlnovito, akoby tancovala. Spodná, najväčšia šálka je červená so žabkou Wabap, druhá šálka je oranžová s obrázkom žltej kvetinky Tulip, tretia je svetložltá so zebrou Punky, štvrtá je zelenkavá s opičkou Moki a posledná nesie obrázok včeličky Zoom na svetlučko zelenom pozadí. Skladacie šálky do seba dokonale zapadajú. Po postavení sa skladacie šálky pre deti zo seba nezošmyknú.

To všetko vďaka drážkam po obvode každej z nich, ktoré zapadnú do vrchnej strany druhej šálky. Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky. Tie môže dieťa pri hre na piesku odtláčať, a tak jeho výtvory z piesku dostanú aj zaujímavý vzor. Tiež si ich chytaním a skúmaním obrazcom dieťa vyvíja jemnú motoriku - spoznáva nové vzory svojimi prštekmi. Didaktická hračka pre najmenšie deti, skladacie šálky sa dajú ukladať na seba, čím si dieťatko postaví jednoduchú vežu. Tiež sa skladacie šálky dajú pohodlne odložiť, pretože v opačnom smere do seba zapadnú - od najväčšej po najmenšiu, a tak nezaberajú veľa miesta.

Detské skladacie šálky sú tiež ideálnou hračkou nielen do piesku, ale aj na hru vo vani pri kúpaní - len tak na pozeranie, či na prelievanie vodičky. Detské hračky pre najmenších Smoby sú vyrobené z príjemného jemného plastu, v krásnych čistých a žiarivých farbách. Šálky sú zdobené reliéfom a obrázkami zvieratiek Cotoons. Balené v krabici s priesvitným okienkom. Smoby, francúzsky výrobca hračiek, je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery14*14*37 cm
Celková výška37 cm
Rozmery balenia15*14*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,34 kg
Farbapestrofarebná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.