Skladacie šálky Happy Tower Cotoons Smoby 5 kusov modré od 12 mes

Popis produktu

Smoby skladacie šálky Cotoons  je krásna didaktická hračka pre bábätka, vhodná od 12 mesiacov. Je to jedna z najjednoduchších a pritom najzábavnejších hier pre deti v tomto veku. Balenie sa skladá z 5 šálok, ktoré sú veľkostne usporiadané od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok má zaujímavý vlnito-oblý tvar a celá poskladaná vežička pôsobí vlnovito, akoby tancovala. Spodná, najväčšia šálka je tmavomodrá s obrázkom žabky Wabap, na nej leží svetlomodrá šálka s obrázkom zebry Punky, v strede je biela šálka so žltou kvetinkou Tulip, štvrtá šálka je svetlozelená s obrázkom včielky Zoom a posledná má žltú farbu s chrobáčikom Chowing. Z druhej strany šálky sú vyobrazené obrázky cumlíka, loptičky, palety s farbami, ďalekohľadu a notového stojana, ktoré dieťa zaujmú a rozvíjajú jeho predstavivosť. Skladacie šálky pre deti do seba dokonale zapadajú.

Po postavení sa detské skladacie šálky zo seba nezošmyknú, to všetko vďaka drážkam po obvode každej z nich, ktoré zapadnú do vrchnej strany druhej šálky. Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky. Tie môže dieťa pri hre na piesku odtláčať, a tak jeho výtvory z piesku dostanú aj zaujímavý vzor. Tiež si ich chytaním a skúmaním obrazcom dieťa vyvíja jemnú motoriku, spoznáva nové vzory svojimi prštekmi. Didaktická hračka pre deti, skladacie šálky sa dajú ukladať na seba, čím si dieťatko postaví jednoduchú vežu. Tiež sa skladacie šálky dajú pohodlne odložiť, pretože v opačnom smere do seba zapadnú - od najväčšej po najmenšiu, a tak nezaberajú veľa miesta. Detské skladacie šálky sú tiež ideálnou hračkou nielen do piesku, ale aj na hru vo vani pri kúpaní, na pozeranie, či na prelievanie vody.

Skladacie šálky pre najmenšie detičky sú vyrobené z príjemného jemného plastu, v krásnych čistých a žiarivých farbách. Sú zdobené reliéfom a obrázkami zvieratiek Cotoons. Je to skvelá hračka, ktorá je vyrobený kvalitného, zdravotne neškodného a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk pre jemné detské rúčky a zároveň je ľahký a preto si deti nemôžu ublížiť. Detské šálky na skladanie sú vhodná hračka pre deti od 12 mesiacov, s ktorou deti zažijú množstvo zábavy. Balené v krabici s priesvitným okienkom. Smoby, francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy. Výška postavenej veže je 37 cm.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery14*37*14 cm
Celková výška37 cm
Rozmery balenia15*11*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,34 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.