Drevená skladacia veža Color Stacking Tower Eichhorn 6 farebných tvarov s loptou výška 12 cm od 12 mes

Popis produktu

Drevená skladacia veža Color Stacking Tower od nemeckej značky Eichhorn je nádherná didaktická hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Drevená veža je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri vytváraní vežičky zo 6 farebných tvarov, ktoré postupne ukladajú na drevenú základňu s paličkou, pričom na samotný vrchol umiestnia červenú loptu. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Výška veže je 12 cm.

Skladacie hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Skladacia veža je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri ukladaní jednotlivých tvarov sa môžu naplno realizovať a vytvárať vežičku podľa svojich vlastných predstáv. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená skladacia veža
  • 6 farebných tvarov s loptou
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery8,5*8,5*12 cm
Celková výška12 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.