Drevená skladacia veža Color Stacking Tower Eichhorn 5 farebných kociek a 5 tvarov od 12 mes

Popis produktu

Drevená skladacia veža Color Stacking Tower od nemeckej značky Eichhorn poteší každé malé dieťa už od 12 mesiacov. Originálna veža pozostáva z 5 kociek z prvotriedneho brezového dreva, do ktorých vkladá dieťa 5 rôznych tvarov a trénuje si tak svoje priestorové videnie, jemnú motoriku a logické myslenie. Učí sa rozoznávať farby, tvary, skladá vežu z kociek od najväčšej po najmenšiu, pričom sú ozdobené veselými obrázkami ovocia, symbolmi a takisto aj číslami 1 - 5, takže získava základy matematiky už v útlom veku. Očarujúce kocky vytvoria v detskej izbičke tvorivú a veselú atmosféru, kvalitný materiál zaručí, že vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita kociek z dreva podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť a orientáciu v priestore. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti, získavajú sebavedomie po každej dokončenej stavbe veže. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 5 farebných kociek a 5 rôznych tvarov
  • skladacia veža
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký dizajn od Eichhorn
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery12*19,8*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia49*22*38 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.