Veža z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Magic Tower Green Smoby 40 cm 6 šálok 100% recyklovateľné od 12 mes

Popis produktu

Prekvapte svojich najmenších kvalitnými hračkami z kolekcie Smoby Green. Pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov máme pripravenú vynikajúcu skladaciu vežu Bio Magic Tower, ktorá je vyrobená z pravej cukrovej trstiny. Túto skvelú hračku tvorí 6 farebných šálok, ktoré perfektne do seba zapadnú, od najväčšej po najmenšiu. Skladacie šálky sú ozdobené peknými prírodnými vzormi, medzi ktorými je slniečko, mračná, lienky, motýle, hviezdičky a mesiačiky. Vďaka použitému materiálu je veža 100% recyklovateľná, pričom jej plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, takže nezaťažuje životné prostredie. Výška postavenej veže je 40 cm.

Francúzsky Smoby dbá na ochranu životného prostredia, takže sa môžete tešiť na produkt v štýlovom obale z pevného kartónu s rukoväťou, ktorý sa dá 100% recyklovateľný. Výroba hračiek z udržateľného plastu je v súčasnosti veľkou výzvou pre všetkých výrobcov a Smoby patrí medzi prvých z nich. Plastové hračky z rastlinných zdrojov vykazujú rovnakú kvalitu, odolnosť a majú takisto jemný povrch, ako hračky vyrábaného z plastu, získaného z ropy, takže si nevšimnete žiaden rozdiel. Doprajte svojim deťom hračky, ktoré šetria životné prostredie. Skladacia veža rozvíja detské zmysly, spoznávajú nové farby, zlepšujú si jemnú motoriku. Vyobrazené tvary na šálkach skúmajú prštekmi, jemné farby podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Šálky majú oblé tvary a dajú sa využiť pri hre v pieskovisku či vode.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie prvotriedne hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery10*10*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia11*11*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,22 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.