Skladacia veža Cotoons Magic Tower Smoby so 6 šálkami od 12 mes

Popis produktu

Skladacia veža Cotoons Magic Tower Smoby je krásna didaktická hračka pre bábätka, vhodná od 12 mesiacov. Balenie sa skladá zo 6 šálok , ktoré sú veľkostne usporiadané od najväčšej po najmenšiu. Každá zo šálok je v inom farebnom prevedení a ozdobená je obrázkom Cotoons postavičkami. Skladacie šálky pre deti do seba dokonale zapadajú. Po postavení sa detské skladacie šálky zo seba nezošmyknú a vytvárajú krásne farebnú vežu, ktorá je vysoká až 40 cm. Skladacie poháriky na sebe pekne stoja vďaka drážkam po obvode každej z nich, ktoré zapadnú do vrchnej strany druhej šálky. Každá zo šálok má na svojom dne z vonkajšej strany rôzne obrazce a kvetinky. Tie môže dieťa pri hre na piesku odtláčať, a tak jeho výtvory z piesku dostanú aj zaujímavý vzor. Tiež si ich chytaním a skúmaním obrazcom dieťa vyvíja jemnú motoriku, spoznáva nové vzory svojimi prštekmi.

Didaktická hračka pre deti, skladacie šálky, sa dajú ukladať na seba, čím si dieťatko postaví jednoduchú vežu. Tiež sa skladacie šálky dajú pohodlne odložiť, pretože v opačnom smere do seba zapadnú - od najväčšej po najmenšiu, a tak nezaberajú veľa miesta. Svojím farebným prevedením a tvarom si získajú pozornosť detí, ktoré rady stavajú, ale ešte radšej búrajú vežu zo šálok Cotoons. Skladacie poháriky vo farbe: modrej, bielej, ružovej, oranžovej, žltej a maslovej sú skvelým prostriedkom na rozoznávanie farieb a rôznych veľkostí. Pri hre so skladacou vežou Cotoons sa deti učia rozonávať pojmy vkladanie-skladanie ako i väčší-menší.

Detské skladacie šálky sú tiež ideálnou hračkou nielen do piesku, ale aj na hru vo vani pri kúpaní - len tak na pozeranie, či na prelievanie vodičky. Skladacie šálky sú vyrobené z príjemného jemného plastu, v krásnych čistých a žiarivých farbách. Sú zdobené reliéfom a obrázkami zvieratiek Cotoons. Detské šálky na skladanie sú vhodná hračka pre deti od 12 mesiacov, s ktorou deti zažijú množstvo zábavy. Balené v krabici s priesvitným okienkom. Smoby, francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery10*10*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia11*11*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,22 kg
Farbapastelová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.