Skladacia pyramída Rozprávkový strom Janod okrúhla 10 dielov od 12 mes

Popis produktu

Pyramída - rozprávkový strom je krásna hračka od Janod. Skladačka je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Pyramída je vyrobená z ľahkého, ale pevného kartónu a má pestrofarebné prevedenie s motívom magického stromu. Spolu tvorí pyramídu 10 okrúhlych dielikov, ktoré sa dajú poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenší. Na kockách sú zobrazené všelijaké zázračné súčasti magického stromčeka, ktoré deti počas stavania môžu objavovať a tiež číslice od 1 po 10Detská rozprávková pyramída je zaručenou zábavou pre všetky najmenšie deti. Deti pri stavaní okrúhlej pyramídy rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa o tvaroch a farbách, rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť. Pyramída pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Ukladaním kociek podľa veľkosti a skladaním pyramídy sa rozvíja aj logické myslenie a tvorivosť detí, deti sa tiež učia základné číslice. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom každého dieťatka. Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Kartónová skladačka prichádza v praktickej krabičke.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti už desiatky rokov. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • okrúhla skladacia pyramída
  • 10 dielikov
  • s motívom magického stromu
  • pestrofarebný veselý motív pre chlapcov aj dievčatá
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, poznávanie tvarov, farieb a číslic, na rozvoj logického myslenia
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*13,5*88 cm
Celková výška88 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.