Skladacia pyramída 4 ročné obdobia Janod štvorcová 10 dielov od 12 mes

Popis produktu

Janod štvorcová skladacia pyramída je nádherná farebná hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Pyramída je vyrobená z ľahkého, ale pevného kartónu a má pestré prevedenie s motívom 4 ročných období. Spolu tvorí pyramídu 10 kusov štvorcových dielikov, ktoré sa dajú poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenší. Na kockách sú zobrazené typické prejavy, ľudia, zvieratká a sviatky jednotlivých ročných období, deti sa tak môžu veľa naučiť. Detská pyramída s ročnými obdobiami je zaručenou zábavou pre každé najmenšie dieťa. Deti pri stavaní štvorcovej pyramídy rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa o tvaroch a farbách, ročných obdobiach a sviatkoch. Pyramída pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Ukladaním kociek podľa veľkosti alebo vytváraním postavičiek vedľa seba sa rozvíja aj logické myslenie a tvorivosť detí. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom každého dieťatka. Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská kartónová skladačka prichádza v praktickej krabičke.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • štvorcová skladacia pyramída
  • 10 dielikov
  • s motívom štyroch ročných období
  • pestrofarebný veselý motív pre chlapcov aj dievčatá
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, poznávanie tvarov a farieb, ročných období, na rozvoj logického myslenia
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*13,5*87 cm
Celková výška87 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.