Skladacia pyramída Preteky Janod okrúhla 10 dielov od 12 mes

Popis produktu

Pyramída s motívom pretekov je fantastická skladačka v pestrých farbách z dielne výrobcu Janod. Je vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Pyramída je vyrobená z ľahkého, ale pevného kartónu a má pestré prevedenie s motívom automobilových pretekov. Spolu tvorí pyramídu 10 kusov okrúhlych dielikov, ktoré sa dajú poukladať na seba alebo do seba od najväčšieho po najmenší, každý má na sebe číslicu od 1 po 10. Detská pyramída s pretekárskou dráhou je zaručenou zábavou na dlhé hodiny pre každé najmenšie dieťa. Deti pri stavaní okrúhlej pyramídy rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa o tvaroch, farbách, učia sa základné číslice, vytvárajú si vlastnú pretekársku dráhu. Pyramída pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Ukladaním kociek podľa veľkosti a stavaním pyramídy sa rozvíja aj logické myslenie a tvorivosť detí. Detská hračka sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom každého dieťatka. Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Kartónová skladačka je zabalená v praktickej krabičke.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky najprísnejšie bezpečnostné štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • okrúhla skladacia pyramída
  • 10 dielikov
  • s motívom pretekárskej dráhy
  • pestrofarebný veselý motív pre chlapcov aj dievčatá
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, poznávanie tvarov, farieb a číslic, na rozvoj logického myslenia
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*13,5*88 cm
Celková výška88 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.