Skladacia pyramída Hologram Hrdinovia Janod štvorcová 10 dielov od 12 mes

Popis produktu

Janod skladacia pyramída Hologram hrdinovia je nádherná farebná hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Pyramída je vyrobená z ľahkého, ale pevného kartónu a má pestré prevedenie s motívom hrdinov. Spolu tvorí pyramídu 10 kusov štvorcových dielikov, ktoré sa dajú poukladať na seba  alebo do seba od najväčšieho po najmenší alebo vytvoria samostatne niekoľko zvieracích hrdinov. Zvierací hrdinovia majú oči tvorené hologramom, takže vytvárajú ilúziu pohybu v závislosti od uhla pohľadu. Oči hrdinov sa otvárajú a zatvárajú, stále sa na vás pozerajú, sú jednoducho veľmi zábavní a neodolá im žiadne dieťatko. Deti pri stavaní štvorcovej pyramídy rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa o tvaroch a farbách. Pyramída pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Ukladaním kociek podľa veľkosti alebo vytváraním postavičiek vedľa seba sa rozvíja aj logické myslenie a tvorivosť detí. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom každého dieťatka. Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská kartónová skladačka prichádza v praktickej krabičke.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • štvorcová skladacia pyramída
  • 10 dielikov
  • s motívom zvieracích hrdinov s pohyblivými očami
  • pestrofarebný veselý motív pre chlapcov aj dievčatá
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, poznávanie tvarov a farieb, rozvoj logického myslenia
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*13,5*87 cm
Celková výška87 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.