Kočík pre bábiku Frozen Smoby skladacia bugina (58 cm rúčka) od 18 mes

Popis produktu

Smoby kočík pre bábiku Bugina Frozen je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 3 rokov. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii bielej, modrej a ružovej farby so vzorom snehových vločiek na sedačke pre bábiku. Motív rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo je u dievčat veľmi obľúbený a podnecuje ich fantáziu a hravosť. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasická športová bugina. Výška rúčky kočiara pre deti je 58 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Vďaka bezpečnostnému pásu bábiku nevypadneJe to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Bugina Frozen sú 23*42*58 cm. Kočík je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Je to ideálny kočík na cestovanie a prechádzku vonku, dá sa ľahko poskladať a má malú váhu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*42*58 cm
Celková výška58 cm
Výška rúčky58 cm
Farbamodrá
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.