Set vodná dráha Mountain Lake AquaPlay s horskou jaskyňou a loďky s člnmi od 3 rokov

Popis produktu

Set hračiek AquaPlay obsahuje 2 dokonale zladené a zábavné vodné hračky: vodnú dráhu AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou a sadu lodiek a člnov AquaPlay. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou AquaPlay’ n Go. Sada lodiek a člnov je kompatibilná s vodnou dráhou.

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou a 2 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je zaujímavá vodná hra pre všetky deti s originálnou jaskyňou v strednej časti. Je to vyvýšená hora s jaskyňou a priehradou. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 2 zvieratká - medvedíka Boa a žabku Nilsa. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku.

Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora rovnako ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe. Celková výška vodnej hry s horskou jaskyňou je 35 cm, jej rozmery sú 126*8*35 cm. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vody. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku.

Vodná dráha pre deti s jazierkom je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou napúšťajú vodu do horskej priehrady alebo jazierka. Vodný systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov.

Lode s kontajnermi a motorové člny AquaPlay s hrošíkom a medveďom 7 kusov (kompaktibilné s Duplom)

Sada AquaPlay je fantastická súprava doplnkov k vodnej dráhe AquaPlay. Súčasťou setu sú: 1 obojživelné autíčko, ktoré dokáže jazdiť po suchu aj po vode, 1 kontajnerová loď s kontajnerom, 1 nákladná loď s kontajnerom, 1 rýchly čln v ohnivo červenej farbe a 1 trajekt. Samozrejme, súčasťou setu lodiek sú obľúbené postavičky kapitán medvedík Bo a hrošica Wilma. Bo a Wilma sa môžu vydať na veľké dobrodružstvo po vodnej dráhe AquaPlay na 4 druhoch lodiek. 

Charakteristika setu

  • vodná dráha s jaskyňou
  • vodná pumpa na vírenie vody
  • zvieratká na hranie, kompatibilné loďky
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa. 

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia80*56*54 cm
Celková dĺžka126 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.