Set vodná dráha Aquaplay Aquaplay 'n Go v kufríku a súprava lodiek a člnov od 3 rokov

Popis produktu

Set hračiek AquaPlay obsahuje 2 dokonale zladené a zábavné vodné hračky: vodnú dráhu AquaPlay 'n Go v praktickom kufríku a sadu lodiek a člnov AquaPlay. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou AquaPlay’ n Go. Sada lodiek a člnov je kompatibilná s vodnou dráhou.

Vodná dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufríku s priehradou, pumpou a 4 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay’ n Go je najväčší vodný systém na hranie AquaPlay a obsahuje tie najlepšie súčasti, ktoré výrobca vymyslel. Vodná hra je vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Súčasťou vodnej hry sú zaujímavé doplnky: kontajnerová loďka, čln, autíčko, trajekt, žeriav na prekladanie nákladu, vodná pumpa s priehradou, 4 veselé figúrky - medvedík Bo, hrošica Wilma, kačička Lotta a žabiak Nils. Celková výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 160*145*22 cm. 

Vodná pumpa AquaPlay je originálnou súčasťou detskej vodnej hry. Slúži na presun vody zo spodnej časti kanála do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí vodu spolu s loďkou do ďalšej časti dráhy. Deti pri hre s vodnou hrou AquaPlay pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. 

Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť aj ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Premyslené detaily a rôzne možnosti na hru robia z AquaPlay jednu z najzábavnejších hračiek pre najmenšie deti. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri hry teda nepreteká vonku. Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Je to čiastočne prenosný vodný systém, pretože sa z neho dajú odpojiť 2 časti a celá vodná hra sa dá zložiť do tvaru kufríka.

Lode s kontajnermi a motorové člny AquaPlay s hrošíkom a medveďom 7 kusov (kompaktibilné s Duplom)

Sada AquaPlay je fantastická súprava doplnkov k vodnej dráhe AquaPlay. Súčasťou setu sú: 1 obojživelné autíčko, ktoré dokáže jazdiť po suchu aj po vode, 1 kontajnerová loď s kontajnerom, 1 nákladná loď s kontajnerom, 1 rýchly čln v ohnivo červenej farbe a 1 trajekt. Samozrejme, súčasťou setu lodiek sú obľúbené postavičky kapitán medvedík Bo a hrošica Wilma. Bo a Wilma sa môžu vydať na veľké dobrodružstvo po vodnej dráhe AquaPlay na 4 druhoch lodiek. 

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku, zvieratká na hranie
  • vodná pumpa na vírenie vody
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku
  • súčasťou je kompatibilná sada dopravných prostriedkov

AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. 

Doprava nad 49€
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia52*32*49 cm
Celková dĺžka160 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,3 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné