Set vodná dráha Aquaplay Aquaplay 'n Go v kufríku s veľkým vodným tokom, 2 plachetnice s člnom a pumpa od 3 rokov

Popis produktu

V sete hračiek AquaPlay nájdete až 4 zábavné hračky na záhradu: vodnú dráhu AquaPlay 'n Go v praktickom kufríku, 2 plachetnice, 1 motorvý čln a vodnú pumpu. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou AquaPlay’ n Go. Do vodnej dráhy skvele zapadne motorový čln aj plachetnice. Jedna extra vodná pumpa umožní hru viacerých detí naraz.

Vodná dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufríku s priehradou, pumpou a 4 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay’ n Go je najväčší vodný systém na hranie AquaPlay a obsahuje tie najlepšie súčasti, ktoré výrobca vymyslel. Vodná hra je vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Súčasťou vodnej hry sú zaujímavé doplnky: kontajnerová loďka, čln, autíčko, trajekt, žeriav na prekladanie nákladu, vodná pumpa s priehradou, 4 veselé figúrky - medvedík Bo, hrošica Wilma, kačička Lotta a žabiak Nils. Celková výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 160*145*22 cm. 

Vodná pumpa AquaPlay je originálnou súčasťou detskej vodnej hry. Slúži na presun vody zo spodnej časti kanála do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí vodu spolu s loďkou do ďalšej časti dráhy. Deti pri hre s vodnou hrou AquaPlay pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. 

Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť aj ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Premyslené detaily a rôzne možnosti na hru robia z AquaPlay jednu z najzábavnejších hračiek pre najmenšie deti. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri hry teda nepreteká vonku. Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Je to čiastočne prenosný vodný systém, pretože sa z neho dajú odpojiť 2 časti a celá vodná hra sa dá zložiť do tvaru kufríka.

Detské plachetnice AquaPlay so žabiakom Nilsom a s kačičkou Lottou

Detské plachetnice AquaPlay predstavujú krásnu sadu dvoch plachetníc, ktorá sa dokonale hodí do každej vodnej hry AquaPlay. Súčasťou setu sú žltá a červená plachetnica, žabiak Nils a kačička Lotta. Plachetnice so zvieratkami výborne ozvláštnia detskú hru s vodnou dráhou, ale sú vhodné aj do detského kúpeľa alebo na hry v bazéne. Výbornou vlastnosťou plachetníc AquaPlay je, že sú kompatibilné s legom Duplo. Vaše deti si teda môžu skombinovať obľúbenú stavebnicu lego Duplo a pekné loďky AquaPlay.

Detský motorový čln AquaPlay s kapitánom medveďom Bo kompatibilné s Duplom od 3 rokov

Detský motorový čln s kapitánom medveďom Bo je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay. Motorový čln s kapitánom je vynikajúci doplnok každej vodnej dráhy a v detskej zbierke by rozhodne nemal chýbať. Hračka AquaPlay má rozmery 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham 1 kus

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry je náhradný diel AquaPlay, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku, zvieratká na hranie
  • 2 vodné pumpy na vírenie vody
  • kompatibilný motorový čln a 2 plachetnice
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. 

Doprava nad 49€
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia52*32*49 cm
Celková dĺžka160 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,3 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné