Set vodná dráha Aquaplay Aquaplay 'n Go v kufríku s vodným tokom, loď s vodným delom a vodná pumpa od 3 rokov

Popis produktu

V sete hračiek AquaPlay nájdete až 3 zábavné hračky na záhradu: vodnú dráhu AquaPlay 'n Go v praktickom kufríku, loďku s vystreľovacím delom a vodnú pumpu. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou AquaPlay’ n Go. Do vodnej dráhy skvele zapadne loďka s delom a vodná pumpa, ktorá umožňuje hru viacerých detí naraz.

Vodná dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufríku s priehradou, pumpou a 4 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay’ n Go je najväčší vodný systém na hranie AquaPlay a obsahuje tie najlepšie súčasti, ktoré výrobca vymyslel. Vodná hra je vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Súčasťou vodnej hry sú zaujímavé doplnky: kontajnerová loďka, čln, autíčko, trajekt, žeriav na prekladanie nákladu, vodná pumpa s priehradou, 4 veselé figúrky - medvedík Bo, hrošica Wilma, kačička Lotta a žabiak Nils. Celková výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 160*145*22 cm. 

Vodná pumpa AquaPlay je originálnou súčasťou detskej vodnej hry. Slúži na presun vody zo spodnej časti kanála do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí vodu spolu s loďkou do ďalšej časti dráhy. Deti pri hre s vodnou hrou AquaPlay pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. 

Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť aj ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Premyslené detaily a rôzne možnosti na hru robia z AquaPlay jednu z najzábavnejších hračiek pre najmenšie deti. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri hry teda nepreteká vonku. Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Je to čiastočne prenosný vodný systém, pretože sa z neho dajú odpojiť 2 časti a celá vodná hra sa dá zložiť do tvaru kufríka.

Detská loď AquaPlay Fireboat s vodným delom s 10 metrovým dostrelom

Detská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodnej dráhe AquaPlay, ale vaše deti sa s ňou skvele zabavia aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej ju bude milovať každý drobec od 3 rokov. Loďka má vodné delo, ktoré má dostrel až 10 metrov. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Loďka AquaPlay má rozmery 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham 1 kus od 3 rokov

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry je náhradný diel AquaPlay, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku, zvieratká na hranie
  • 2 vodné pumpy na vírenie vody
  • loďka s vystreľovacím vodným delom
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. 

Doprava nad 49€
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia52*32*49 cm
Celková dĺžka160 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,3 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné