Set vodná dráha Aquaplay Mountain Lake s horskou jaskyňou, 2 plachetnice a 2 motorové člny od 3 rokov

Popis produktu

V sete hračiek AquaPlay nájdete až 3 zábavné hračky na záhradu: vodnú dráhu AquaPlay Mountain Lake s horským jazierkom, 2 plachetnice so zvieratkami a motorový čln s kapitánom. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou AquaPlay’ n Go. Do vodnej dráhy skvele zapadnú dopravné prostriedky pribalené k vodnej hre.

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou, šmykľavkou a priehradou s 2 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je zaujímavá vodná hra pre všetky deti s originálnou jaskyňou v strednej časti. Je to vyvýšená hora s jaskyňou a priehradou. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 2 zvieratká - medvedíka Boa a žabku Nilsa. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku.vú loďku.

Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora rovnako ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe. Celková výška vodnej hry s horskou jaskyňou je 35 cm, jej rozmery sú 126*8*35 cm. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vody. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku.

Vodná dráha pre deti s jazierkom je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou napúšťajú vodu do horskej priehrady alebo jazierka. Vodný systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov.

Detské plachetnice AquaPlay so žabiakom Nilsom a s kačičkou Lottou

Detské plachetnice AquaPlay predstavujú krásnu sadu dvoch plachetníc, ktorá sa dokonale hodí do každej vodnej hry AquaPlay. Súčasťou setu sú žltá a červená plachetnica, žabiak Nils a kačička Lotta. Plachetnice so zvieratkami výborne ozvláštnia detskú hru s vodnou dráhou, ale sú vhodné aj do detského kúpeľa alebo na hry v bazéne. Výbornou vlastnosťou plachetníc AquaPlay je, že sú kompatibilné s legom Duplo. Vaše deti si teda môžu skombinovať obľúbenú stavebnicu lego Duplo a pekné loďky AquaPlay.

Detský motorový čln AquaPlay s kapitánom medveďom Bo kompatibilné s Duplom od 3 rokov

Detský motorový čln s kapitánom medveďom Bo je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay. Motorový čln s kapitánom je vynikajúci doplnok každej vodnej dráhy a v detskej zbierke by rozhodne nemal chýbať. Hračka AquaPlay má rozmery 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Charakteristika setu

  • vodná dráha s jaskyňou
  • vodná pumpa na vírenie vody
  • zvieratká na hranie, kompatibilné loďky
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa. 

Doprava nad 69
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia80*56*54 cm
Celková dĺžka126 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné