Set vodná dráha Aquaplay Mountain Lake s horskou jaskyňou, loď s vodným delom a vodná pumpa od 3 rokov

Popis produktu

V sete hračiek AquaPlay nájdete až 3 zábavné hračky na záhradu: vodnú dráhu AquaPlay Mountain Lake s horským jazierkom, loďku s vystreľovacím delom a vodnú pumpu. Hračky za zvýhodnenú cenu potešia nielen vaše deti, ale aj vašu peňaženku. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo s vodnou hrou Mountain Lake. Do vodnej dráhy skvele zapadne loďka s delom a vodná pumpa, ktorá umožňuje hru viacerých detí naraz.

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou a 2 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je zaujímavá vodná hra pre všetky deti s originálnou jaskyňou v strednej časti. Je to vyvýšená hora s jaskyňou a priehradou. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 2 zvieratká - medvedíka Boa a žabku Nilsa. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku.

Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora rovnako ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe. Celková výška vodnej hry s horskou jaskyňou je 35 cm, jej rozmery sú 126*8*35 cm. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vody. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku.

Vodná dráha pre deti s jazierkom je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou napúšťajú vodu do horskej priehrady alebo jazierka. Vodný systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov.

Detská loď AquaPlay Fireboat s vodným delom s 10 metrovým dostrelom

Detská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodnej dráhe AquaPlay, ale vaše deti sa s ňou skvele zabavia aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej ju bude milovať každý drobec od 3 rokov. Loďka má vodné delo, ktoré má dostrel až 10 metrov. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Loďka AquaPlay má rozmery 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham 1 kus od 3 rokov

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry je náhradný diel AquaPlay, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5,*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodná dráha s jaskyňou
  • 2 vodné pumpy na vírenie vody
  • zvieratká na hranie, kompatibilné loďky
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa. 

Doprava nad 69
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia80*56*54 cm
Celková dĺžka126 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné