Set vodná dráha Aquaplay LockBox v kufríku s vodnou pumpou a 2 plachetnice s motorovým člnom 7 rokov

Popis produktu

V tomto sete hračiek vám ponúkame: úžasnú vodnú dráhu AquaPlay LockBox v kufríku, 2 plachetnice a motorový čln AquaPlay. Hra AquaPlay Lock Box je jedinečná prenosná vodná hra, ktorú si zamilujú všetky dievčatká a chlapci od 3 do 7 rokov. Sada lodiek je kompatibilná s vodnou hrou, preto sú hračky v zvýhodnenej cene dokonale zladené.

Vodná dráha pre deti AquaPlay Lock Box v kufríku s hrošíkom Wilmou a priehradou s vodnou pumpou od 3-7 rokov

Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodná hračka, s ktorou sa vaše deti nielen fantasticky zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí. Vodná hra AquaPlay je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. LockBox obsahuje niekoľko originálnych doplnkov na zábavné hry: postavičku hrošík Wilma, vodné koleso, kontajnerovú loď, autíčko, žeriav na prenášanie nákladu a priehradu s vodnou pumpou. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti hry do priehrady, ktorá sa dá otvoriť a vypustí náklad do ďalšej časti dráhy. 

Výbornou vlastnosťou AquaPlay LockBox je, že je to jeden veľký kufrík, ktorý sa dá jednoducho zložiť a zobrať so sebou aj na výlet či dovolenku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodným kanálom pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 85*65*22 cm.

Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky, ktorá sa jednoducho vyberie. 

Detské plachetnice AquaPlay so žabiakom Nilsom a s kačičkou Lottou

Detské plachetnice AquaPlay predstavujú krásnu sadu dvoch plachetníc, ktorá sa dokonale hodí do každej vodnej hry AquaPlay. Súčasťou setu sú žltá a červená plachetnica, žabiak Nils a kačička Lotta. Plachetnice so zvieratkami výborne ozvláštnia detskú hru s vodnou dráhou, ale sú vhodné aj do detského kúpeľa alebo na hry v bazéne. Výbornou vlastnosťou plachetníc AquaPlay je, že sú kompatibilné s legom Duplo. Vaše deti si teda môžu skombinovať obľúbenú stavebnicu lego Duplo a pekné loďky AquaPlay.

Detský motorový čln AquaPlay s kapitánom medveďom Bo kompatibilné s Duplom od 3 rokov

Detský motorový čln s kapitánom medveďom Bo je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay. Motorový čln s kapitánom je vynikajúci doplnok každej vodnej dráhy a v detskej zbierke by rozhodne nemal chýbať. Hračka AquaPlay má rozmery 14,5*8,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku, zvieratká na hranie
  • vodná pumpa na vírenie vody
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku
  • súčasťou je kompatibilná sada dopravných prostriedkov

AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. 

Doprava 79
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia74*52*44 cm
Celková dĺžka85 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...