Set vodná dráha Aquaplay Lock Box v kufríku s priehradou, loď s vodným delom a vodná pumpa od 3 rokov

Popis produktu

Set AquaPlay obsahuje fantastické hračky na záhradu: vodnú dráhu AquaPlay LockBox v kufríku s priehradou a vodnou pumpou, loďku s vodným delom a vodnú pumpu. Detská hra AquaPlay LockBox je prenosná vodná hra, ktorú si obľúbia všetky deti od 3 do 7 rokov. Vodná dráha LockBox je kompatibilná s loďkou a extra vodnou pumpou. Cenovo výhodný set je vhodný pre hru viacerých detí.

Vodná dráha pre deti AquaPlay Lock Box v kufríku s hrošíkom Wilmou

Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodná hračka, s ktorou sa vaše deti nielen fantasticky zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí. Vodná hra AquaPlay je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. LockBox obsahuje niekoľko originálnych doplnkov na zábavné hry: postavičku hrošík Wilma, vodné koleso, kontajnerovú loď, autíčko, žeriav na prenášanie nákladu a priehradu s vodnou pumpou. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti hry do priehrady, ktorá sa dá otvoriť a vypustí náklad do ďalšej časti dráhy. 

Výbornou vlastnosťou AquaPlay LockBox je, že je to jeden veľký kufrík, ktorý sa dá jednoducho zložiť a zobrať so sebou aj na výlet či dovolenku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodným kanálom pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 85*65*22 cm.

Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky, ktorá sa jednoducho vyberie. 

Detská loď AquaPlay Fireboat s vodným delom s 10 metrovým dostrelom

Detská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodnej dráhe AquaPlay, ale vaše deti sa s ňou skvele zabavia aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej ju bude milovať každý drobec od 3 rokov. Loďka má vodné delo, ktoré má dostrel až 10 metrov. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Loďka AquaPlay má rozmery 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay.

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje skvelý doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry je náhradný diel AquaPlay, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Rozmery detskej vodnej pumpy sú 8,5*5*21 cm, takže je ako stvorená pre detské rúčky a ľahko sa s ňou manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku
  • zvieratká na hranie
  • 2 vodné pumpy na vírenie vody
  • loďka s vystreľovacím vodným delom
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku

AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. 

Doprava 79
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia74*52*44 cm
Celková dĺžka85 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...