Set vodná dráha Aquaplay LockBox v kufríku s priehradou a loďky a člny s postavičkami od 3 rokov

Popis produktu

V tomto sete hračiek vám ponúkame: úžasnú vodnú dráhu AquaPlay LockBox v kufríku a súpravu lodiek a člnov s hrošicou Wilmou a medveďom kapitánom Bo. Hra AquaPlay Lock Box je jedinečná prenosná vodná hra, ktorú si zamilujú všetky dievčatká a chlapci od 3 do 7 rokov. Sada lodiek je kompatibilná s vodnou hrou, preto sú hračky v zvýhodnenej cene dokonale zladené.

Vodná dráha pre deti AquaPlay LockBox v kufríku s hrošíkom Willmou a priehradou s vodnou pumpou

Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodná hračka, s ktorou sa vaše deti nielen fantasticky zabavia, ale aj sa naučia kopec nových vecí. Vodná hra AquaPlay je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. LockBox obsahuje niekoľko originálnych doplnkov na zábavné hry: postavičku hrošík Wilma, vodné koleso, kontajnerovú loď, autíčko, žeriav na prenášanie nákladu a priehradu s vodnou pumpou. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti hry do priehrady, ktorá sa dá otvoriť a vypustí náklad do ďalšej časti dráhy. 

Výbornou vlastnosťou AquaPlay LockBox je, že je to jeden veľký kufrík, ktorý sa dá jednoducho zložiť a zobrať so sebou aj na výlet či dovolenku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodným kanálom pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 85*65*22 cm.

Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky, ktorá sa jednoducho vyberie. 

Lode s kontajnermi a motorové člny AquaPlay s hrošíkom a medveďom 7 kusov (kompaktibilné s Duplom)

Sada AquaPlay je fantastická súprava doplnkov k vodnej dráhe AquaPlay. Súčasťou setu sú: 1 obojživelné autíčko, ktoré dokáže jazdiť po suchu aj po vode, 1 kontajnerová loďka s kontajnerom, 1 nákladná loď s kontajnerom, 1 rýchly čln v ohnivo červenej farbe a 1 trajekt. Samozrejme, súčasťou setu lodiek sú obľúbené postavičky kapitán medvedík Bo a hrošica Wilma. Bo a Wilma sa môžu vydať na veľké dobrodružstvo po vodnej dráhe AquaPlay na 4 druhoch lodiek. 

Charakteristika setu

  • vodná dráha v kufríku, zvieratká na hranie
  • vodná pumpa na vírenie vody
  • vyrobený v Nemecku, navrhnutý vo Švédsku
  • súčasťou je kompatibilná sada dopravných prostriedkov

AquaPlay je špičkový výrobca zaujímavých vodných hračiek. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. 

Doprava 79
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery85*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia74*52*44 cm
Celková dĺžka85 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...