Set vodná dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružstvo pod vodopádom striekajúce odrážadlo a kontajnerový žeriav s loďkami

Popis produktu

Set vodná dráha Adventure Land dobrodružstvo pod vodopádom, striekajúce odrážadlo a kontajnerový žeriav s loďkami poteší a zabaví všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Túto sadu hračiek so ponúkame za zníženú cenu, takže pri kúpe setu výhodne ušetríte. Hračky v sete od AquaPlay BIG spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabavia vaše deti na dlhé roky, pričom sa dajú využívať v interiéri aj exteriéri. Deti sa s nimi dosýta zahrajú najmä počas horúcich letných dní a doprajú si osviežujúcu zábavu. Poskladajú si zábavnú vodnú dráhu a s hasičským odrážadlom sa zahrajú na povolanie hasičov.

Vodná dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružstvo pod vodopádom a 2 figúrky v horskej veži a vodné delo

Vodná dráha Adventure Land od AquaPlay je špičková vodná hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 3 rokov. Deti zažijú napínavé dobrodružstvá s figúrkami medvedíka Bo a krokodíla Swena na loďkách, s ktorými budú smelo prekonávať vodné prekážky. Čaká na nich horské jazero s vodopádom, ktorý deti spúšťajú zdvihnutím stavidla, a v najvyššej časti horskej veže sa nachádza vodná šmykľavka, po ktorej sa loďky skĺznu späť do vodného kanála. Loďky sa k šmykľavke dostanú lodným výťahom. S vodným mlynom má dieťa možnosť pohánať prúd vody a ovládať tak rýchlosť pohybu lodiek. Odvážni námorníci sa potešia plavbe cez jaskyňu a okolo nebezpečného ostrova, na ktorom sa nachádza funkčné vodné delo so skrýšou pre pirátov.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, takže sa s ňou dá hrať v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vymýšľajú si rôzne dobrodružstvá. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí na dlhé roky.

Hasičské auto so sedadlom Maxi Firetruck Power Worker BIG s vodným delom - gumené kolesá od 2 rokov

Hasičské auto so sedadlom Maxi Firetruck Power Worker je najnovšie vozidlo, s ktorým sa zabavia všetky deti od 2 rokov pri hre na povolanie hasičov. Požiarnické auto má kvalitné gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu a disponuje aj skutočným vodným delom, ktoré sa otáčať a výškovo nastavovať. Pôsobí realisticky, je vyhotovené v červeno-šedej kombinácii z kvalitných a odolných plastových materiálov. Autíčko je robustné, dieťa sa môže smelo posadiť na pohodlné sedadlo a pustiť sa do záchrannej akcie. Na autíčku sa dá jazdiť interiéri aj exteriéri.

Funkcia vodného dela zabaví deti na dlhé hodiny a budú si pri hre pripadať ako skutoční hasiči a záchranári. Do nádrže na vodu sa zmestí až 0,75 l vody a vaše dieťa môže začať hasiť jednoduchým stlačením tlačidla. Moderné záchranárske vozidlo sa veľmi ľahko čistí, v prípade znečistenia ho môžete jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Rozmery hasičského auta sú 46*33*33 cm.

Kontajnerový žeriav ku všetkým vodným dráham AquaPlay s 360° pohyblivosťou a loď s kontajnerom

Kontajnerový žeriav AquaPlay je kompatibilný so všetkými vodnými dráhami AquaPlay a má dokonca 360° pohyblivé rameno. Súčasťou balenia je aj loďka s kontajnerom, ktorú môžu deti šikovne dvihnúť žeriavom a presunúť na potrebné miesto. Tento doplnok v podobe žeriava s loďkou pozdvihne hru s každou vodnou dráhou AquaPlay na vyššiu úroveň. Žeriav detičky jednoducho položia nad akýkoľvek vodný kanál a potom už len zachytia loď, ktorá sa plaví priehradou. Vďaka tejto hračke sa deti naučia opäť niečo nové o tom, ako fungujú vodné priehrady, aký má voda tlak a ako to vyzerá v prístave.

Motorový čln AquaPlay Motorboat 2 kusy

Motorový čln Motorboat je skvelý doplnok k detským vodným dráham AquaPlay a potešia sa mu chlapci aj dievčatá od 3 rokov. V tomto sete získa dieťa 2 motorové člny v krásnych farbách. S člnkom AquaPlay zažijú deti ešte viac zábavy pri hre na kapitánov. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, učia sa o fyzikálnych vlastnostiach vody a kormidlujú ako skutoční námorníci. Rozmery motorového člnu sú 11*8*5 cm.

Plachetnica Aquaplay Regatta - 2 ks

Plachetnica pre deti AquaPlay Regatta je krásna loďka, ktorá sa hodí do každej vodnej dráhy AquaPlay. Detská plachetnica Regatta má rozmery 11*8*10 cm a je vhodná pre všetky deti od 3 rokov. Plachetnica sa hodí aj do detského kúpeľa, hry v bazéne alebo pri vode. V tomto sete nájdete 2 plachetnice, ktoré potešia každého malého námorníka.

AquaPlay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa. Nemecká značka BIG prináša deťom špičkové hračky, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery138*88*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia28*52*51 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,8 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...