Set vodná dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružstvo pod vodopádom a striekajúce auto s pracovnými strojmi a loďkami

Popis produktu

Set vodná dráha Adventure Land dobrodružstvo pod vodopádom, striekajúce auto s pracovnými strojmi a loďkami predstavuje skvelú voľbu pre všetky šikovné a zvedavé deti od 3 rokov. Túto sadu hračiek so ponúkame za akciovú cenu, takže pri kúpe setu výhodne ušetríte. Hračky v sete od AquaPlay BIG spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabavia vaše deti na dlhé roky, pričom sa dajú využívať v interiéri aj exteriéri. Deti sa s nimi dosýta zahrajú najmä počas horúcich letných dní a doprajú si osviežujúcu zábavu. Poskladajú si vodnú dráhu ako skutoční konštruktéri a s autíčkami sa zahrajú na majstrov stavbárov a hasičov.

Vodná dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružstvo pod vodopádom a 2 figúrky v horskej veži a vodné delo

Vodná dráha Adventure Land od AquaPlay je špičková vodná hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 3 rokov. Deti zažijú napínavé dobrodružstvá s figúrkami medvedíka Bo a krokodíla Swena na loďkách, s ktorými budú smelo prekonávať vodné prekážky. Čaká na nich horské jazero s vodopádom, ktorý deti spúšťajú zdvihnutím stavidla, a v najvyššej časti horskej veže sa nachádza vodná šmykľavka, po ktorej sa loďky skĺznu späť do vodného kanála. Loďky sa k šmykľavke dostanú lodným výťahom. S vodným mlynom má dieťa možnosť pohánať prúd vody a ovládať tak rýchlosť pohybu lodiek. Odvážni námorníci sa potešia plavbe cez jaskyňu a okolo nebezpečného ostrova, na ktorom sa nachádza funkčné vodné delo so skrýšou pre pirátov.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, takže sa s ňou dá hrať v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vymýšľajú si rôzne dobrodružstvá. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí na dlhé roky.

Hasičské auto Power BIG s vodným delom červené od 24 mes

Detské hasičské autíčko Power BIG je krásna a kvalitná hračka pre všetkých malých požiarnikov od 2 rokov. Hasičské auto má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Hasičské auto pre deti v krásnom červenom prevedení je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné auto má v sebe zabudované vodné delo, ktoré deti môžu otáčať do všetkých strán. Cez otvor sa do dela napúšťa voda a deti potom stláčaním sivého gombíka môžu hasiť požiare. Detské požiarne auto je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. S týmto hasičským autíčkom sa deti zabavia na pieskovisku, na záhrade, ale aj v interiéri.

Nákladné auto Power BIG pracovný stroj dĺžka 16 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské nákladné auto má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má vyklápaciu korbu, takže dieťa naň môže naložiť piesok či kamienky, prepraviť náklad na mieste určenia a jednoducho vyklopiť. Nákladné auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto nákladné auto s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Nakladač Power BIG dĺžka 23 cm od 2 rokov žltý

BIG Power čelný nakladač je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladač má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivú lyžicu s úchytom prispôsobeným pre detské rúčky. Nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Detský nakladač je dlhý až 24 cm.

Bager Power BIG pracovný stroj dĺžka 24 cm od 2 rokov žltý

Bager pre deti Power BIG je detské autíčko na hranie, ktoré je vhodné už od 24 mesiacov. Pracovné autíčko pre deti má gumené kolesá a pohyblivú prednú lyžicu. Bager pre deti má rozmery 23*10*12 cm. Je vhodný na hru v byte, v dome alebo v záhrade. Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - bagrom zabaviť na dlhé hodiny.  Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský bager je dlhý až 24 cm.

Lode s kontajnermi a motorové člny AquaPlay s hrošíkom a medveďom 7 kusov

Sada AquaPlay obsahuje kontajnerové lode2 člny a autíčko s figúrkami hrošíka a medveďa, ktoré sú vynikajúcim doplnkom ku každej vodnej hry AquaPlay. Zvieratká je možné do loďiek pohodlne usadiť a sú pripravené brázdiť rozbúrené vody vodnej dráhy AquaPlay. Loďky so zvieratkami výborne ozvláštnia detskú hru s vodnou dráhou, ale sú vhodné aj do detského kúpeľa alebo na hry v bazéne. Sú kompatibilné s legom Duplo.

Plachetnica Aquaplay Regatta - 3 ks

Plachetnica pre deti AquaPlay Regatta je krásna loďka, ktorá sa hodí do každej vodnej dráhy AquaPlay. Detská plachetnica Regatta má rozmery 11*8*10 cm a je vhodná pre všetky deti od 3 rokov. Plachetnica sa hodí aj do detského kúpeľa, hry v bazéne alebo pri vode. V tomto sete nájdete až 3 plachetnice v krásnych farbách, ktoré potešia každého malého námorníka.

Figúrky Aquaplay kačička Lotta a žabiak Nils kompatibilné s Duplom 2 kusy

Sada figúrok AquaPlay v sebe ukrýva kačičku Lottu a žabiaka Nilsa. Na všetkých vodných dráhach značky AquaPlay predstavujú dvojicu skvelých pomocníkov, ktorí budú deťom asistovať pri prelievaní vody, otváraní hrádze či pri plavbe loďkou. Vďaka veselej kačičke Lotte a zelenému žabiakovi Nilsovi si deti hru s vodnou hrou užijú naplno a nebudú sa nudiť.

AquaPlay je špičkový európsky výrobca špeciálnych vodných hračiek, ktoré majú podobu vodnej dráhy. Vodné hry AquaPlay sú navrhnuté vo Švédsku a vyrábané v Nemecku. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodnej pumpy a vodného kolesa. BIG je renomovaný nemecký výrobca kvalitných a odolných hračiek s dlhoročnou tradíciou.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery138*88*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia28*52*51 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,8 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...