Set vanička s tečúcou vodou elektronická Violette Baby Nurse Smoby a opatrovateľsky kútik so zvukom a svetlom a 30 cm bábikou

Popis produktu

Vanička s tečúcou vodou elektronická a opatrovateľský kútik so zvukom a svetlom a 30 cm bábikou z edície Baby Nurse od francúzskeho výrobcu Smoby tvoria originálnu sadu hračiek pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia, vytvoria v izbičke radostnú a veselú atmosféru. Deti sa zabavia pri kúpaní bábiky vo vaničke a potom sa jej venujú v opatrovateľskom kútiku, v ktorom ju prebaľujú, kŕmia a uspávajú. Dievčatká majú tak pri hre na mamičky realistickejší zážitok, rozvíjajú si jemnú motoriku, jazykové schopnosti a predstavivosť.

Vanička s tečúcou vodou elektronická Violette Baby Nurse Smoby s jacuzzi kúpelom a Led osvetlením pre 42 cm bábiku

Vanička s tečúcou vodou elektronická Violette je najnovšia hračka z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, ktorú ocenia všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Nadčasová vanička Baby Nurse v krásnych fialových a ružových odtieňoch poslúži deťom pri starostlivosti o ich obľúbenú bábiku, pričom sa môžu tešiť na skvelé funkcie. Vanička je vybavená elektronickým modulom, vďaka ktorému sa dá po napustení vaničky zo sprchovej hlavice púšťať voda ako pri skutočnom sprchovaní. Deti ocenia aj skvelú funkciu vodnej trysky, takže svojej bábike pripravia v jacuzzi pravý bublinkový kúpeľ. O veselú atmosféru sa postará aj farebné LED osvetlenie, ktoré vodnú hladinu rozžiari pri každom kúpaní.

Vanička je vybavená praktickým držiakom na sprchovú hlavicu a odkladacím priestorom pre fľaštičku s mechanickým dávkovačom. Pri kúpeli je dôležitá teplota vody, ktorá môžu chlapci a dievčatá jednoducho odmerať termosenzitívnym teplomerom v tvare veľryby, ktorý reaguje na teplotu vody - farba teplomera sa mení v závislosti od teploty vody. Po každom kúpeli je dôležité bábiku osušiť, na čo deti využijú osušku s praktickou kapucňou. Vanička Je vyrobená z kvalitných a odolných plastov so zaoblenými hranami, zamatových na dotyk. Deti budú mať z každého kúpania bábiky realistický zážitok, hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti, taktiež si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť. Bábika nie je súčasťou balenia.

Opatrovateľské centrum elektronické Violette Baby Nurse Smoby s 30 cm cikajúcou bábikou a doplnkami

Opatrovateľské centrum pre bábiky z edície Baby Nurse je poteší dievčatká od 3 rokov. Súčasťou balenia je bábika s veľkosťou 30 cm s funkciou cikania a nechýba ani elektronický tablet, vďaka ktorému dieťa sleduje denný program pre opatrovanie bábiky. Svetelné a zvukové funkcie pripomínajú malej mamičke úkony, ktoré je potrebné pri starostlivosti o bábiku vykonať. Tablet sa dá od centra odpojiť a používať samostatne, takže ho dievčatá môžu mať stále poruke. Opatrovateľský komplex je v nádherných odtieňoch ružovej a ponúka bohatú sadu 24 doplnkov.

Dievčatká sa potešia kolotoču so srdiečkami a vtáčikmi, ktorý pomôže s uspávaním ich bábiky. Do praktickej zásuvky pod postieľkou a do bočných priečinkov si môžu odložiť doplnky, medzi ktorými nájdu plienku na prebaľovanie, fľašku na kŕmenie, detský krém, parfum, teplomer, lyžičky, náplaste, výživu a pod. Je to vynikajúca hračka pre dievčatká, ktoré sa už od raného veku učia starať sa o bábiky a predstavujú si ich ako malé bábätká.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*30*23 cm
Celková výška23 cm
Rozmery balenia25*17*41 cm
Celková dĺžka40 cm
Na batériuÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 (not included)
Farbafialová
Vhodné pre bábikuup to 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.