79,99 €
49,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Detské hračky majú aj inú funkciu ako zábavnú. Detičky sa počas hry mnoho naučia, a to platí aj pri hre s hračkami Smoby. Set hračiek obsahuje súpravu na upratovanie - upratovací vozík a detský vysávač Clean. Set hračiek je vhodný pre detičky od 3 rokov, ktoré sa vďaka nemu budú môcť hrať na povolania. Hračky v sete sa krásne dopĺňajú dizajnom aj funkciami a výhodnou cenou potešia aj rodičov.

Upratovací vozík pre deti Clean Smoby s vedrom a 8 doplnkami zelený

Upratovací vozík pre deti Clean je moderná a praktická hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, vhodná pre deti od 3 rokov. Detský vozík má štýlové prevedenie a je vyhotovený v sviežej kombinácii bielej, zelenej a sivej farby. Súčasťou detskej sady na upratovanie je vozík, vedro na vodu, moderný mop, metla, zmetáčik, lopatka na smeti, hubka na umývanie a správnym domácim pomocníkom pri upratovaní nesmú chýbať ani čistiace prostriedky. Každý doplnok má svoje miesto na praktickom vozíku pre deti.

Vozík na upratovanie má 2 kolieska, ktoré uľahčujú deťom jeho presúvanie, a tak ho malý pomocník či pomocníčka môže mať vždy poruke. Detský upratovací vozík Clean Service od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske kritériá. Hračka bola vyrobená s dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary na vozíku a doplnkoch zaoblené.

Vysávač Rowenta Artec 2 Smoby elektronický zelený

Vysávač pre deti Clean je elektronický vysávač so zvukmi vysávania a pripomína tak skutočný vysávač. Detský vysávač Smoby má moderný elegantný dizajn a je vo farebnej kombinácii svetlozelenej, bielej a sivej farby. Vyrobený je z odolných plastov, ktoré sú na dotyk veľmi príjemné. Vysávač Clen pre deti má spínač na zapnutie a vypnutie vysávača a tiež regulátor satia. Má oblé tvary a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy európskej kvality.

Detský vysávač Smoby má dve kolieska, ktoré uľahčujú manipuláciu a dá sa jednoducho ťahať a premiestňovať. Na zelenom nadstavci je priesvitný otvor s farebnými guľôčkami, ktoré imitujú povysávané smetie, a tak deti získavajú dojem, že ich vysávač skutočne vysáva. Smoby vysávač Clean pre deti vydáva realistické zvuky ako pri ozajstnom vysávaní, čo sa bude páčiť aj vášmu malému pomocníkovi. Vysávanie s vysávačom Clean bude pre všetky deti veľkou zábavou.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...