Set upratovací vozík s vedrom Clean Smoby a elektronický vysávač zelený

Popis produktu

Detské hračky majú aj inú funkciu ako zábavnú. Detičky sa počas hry mnoho naučia, a to platí aj pri hre s hračkami Smoby. Set hračiek obsahuje súpravu na upratovanie - upratovací vozík a detský vysávač Rowenta Artec 2. Set hračiek je vhodný pre detičky od 3 rokov, ktoré sa vďaka nemu budú môcť hrať na povolania. Hračky v sete sa krásne dopĺňajú dizajnom aj funkciami a výhodnou cenou potešia aj rodičov.

Upratovací vozík pre deti Clean Smoby s vedrom a 8 doplnkami zelený

Upratovací vozík pre deti Clean je moderná a praktická hračka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, vhodná pre deti od 3 rokov. Detský vozík má štýlové prevedenie a je vyhotovený v sviežej kombinácii bielej, zelenej a sivej farby. Súčasťou detskej sady na upratovanie je vozík, vedro na vodu, moderný mop, metla, zmetáčik, lopatka na smeti, hubka na umývanie a správnym domácim pomocníkom pri upratovaní nesmú chýbať ani čistiace prostriedky. Každý doplnok má svoje miesto na praktickom vozíku pre deti.

Vozík na upratovanie má 2 kolieska, ktoré uľahčujú deťom jeho presúvanie, a tak ho malý pomocník či pomocníčka môže mať vždy poruke. Detský upratovací vozík Clean Service od francúzskeho výrobcu Smoby spĺňa najprísnejšie európske kritériá. Hračka bola vyrobená s dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary na vozíku a doplnkoch zaoblené.

Vysávač Rowenta Artec 2 Smoby elektronický zelený

Smoby detský vysávač Rowenta Artec 2 je elektronický vysávač, ktorý vydáva zvuky a pripomína tak skutočný vysávač. Má moderné prevedenie, je vyrobený z odolných plastov a jeho povrch je príjemný na dotyk. Farebná šedo-bielo-zelená kombinácia pôsobí veľmi sviežo a hravo a spolu s kvetinkovou ozdobou vyzerá veľmi elegantne, čo ocenia všetky malé gazdinky. Vysávač Rowenta Artec 2 pre deti vydáva realistické zvuky ako pri ozajstnom vysávaní. Vysávanie s vysávačom Rowenta Artec 2 bude pre všetky deti veľkou zábavou.

Vysávač Rowenta pre deti obsahuje aj vyberateľnú nádobu a spínač na zapnutie a vypnutie vysávača. Má oblé tvary a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy európskej kvality. Detský vysávač Rowenta má dve kolieska šedej farby a dá sa jednoducho ťahať a premiestňovať. Elektronický vysávač Rowenta Artec 2 funguje na batérie 2xAA/LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné