Set upratovací vozík Smoby s elektronickým vysávačom Rowenta a tabuľa na kreslenie so 72 magnetkami

Popis produktu

Set hračiek Smoby pre deti obsahuje až 3 hračky, ktorým sa potešia všetky detičky od 3 rokov. V sete si deti nájdu detský upratovací vozík s vysávačom Rowenta, školskú tabuľu 2v1 a sadu 72 magnetiek v tvare písmen. S hračkami sa detičky dokážu zahrať dlhé hodiny a zároveň sa aj niečo nové naučia. Hry na povolania sú pre zdravý vývin detí veľmi dôležité.

Detský upratovací vozík Smoby Rowenta s elektronickým vysávačom a 3 doplnkami zelený

Upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta je vhodný pre všetkých malých pomocníkov od 3 rokov, ktorí radi doma pomáhajú. Je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Upratovací vozík je v krásnej bielo-zelenej farbe, zdobený kvetinkami a šedými doplnkami. Vysávač Rowenta Artec II pre deti je na batérie a po zapnutí vydáva realistické zvuky ako skutočný vysávač. Má jednoduché ovládanie a v kombinácii s bielo-zelenou farbou a ornamentmi kvetín dokonale ladí s upratovacím vozíkom.

Elektronický vysávač Rowenta Artec II pre deti má moderné a svieže prevedenie, jemné oblé tvary a je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Má dve kolieska, spínač na zapnutie a vypnutie vysávača a odnímateľnú nádobu. Vďaka jeho nízkej hmotnosti je s ním jednoduchá manipulácia a dá sa ľahko ťahať. Súčasťou detského vozíka na upratovanie je aj veľká metla na upratovanie, šedá lopatka na smeti zavesená na boku vozíka a prášok na čistenie, ktoré spolu vytvárajú dokonalý upratovací set.

Školská tabuľa pre deti 2v1 magnetická obojstranná so 7 doplnkami modrá

Detská magnetická školská tabuľa Activity Smoby 2v1 je vhodná pre všetky deti od 3 rokov so záľubou v kreslení. Z jednej strany je detská tabuľa magnetická, takže deti si na ňu môžu pomocou magnetov pripevniť svoje umelecké diela alebo obrázky. Na túto bielu magnetickú tabuľu sa dá aj písať pomocou fixky, ktorú nájdete v balení. Druhá strana tabule je klasická čierna, presne taká ako v škole. Na čiernu tabuľu sa dá kresliť kriedami, ktoré prichádzajú v balení spolu s detskou obojstrannou tabuľou.

Spolu má detská tabuľa 7 doplnkov: 6 farebných kried a 1 fixku. Má príjemnú farebnú kombináciu žltej a modrej farby. Okrem toho, že sa táto detská tabuľa dá postaviť na stojan ako plátno na maľovanie, možno ju aj zavesiť na stenu. Je to veľkou výhodou, ak chcete ušetriť miesto v detskej izbe. S touto hračkou vaše ratolesti nikdy nebudú nudiť. Súčasťou stojana na detskú tabuľu je box na uloženie kried a fixiek.

Magnetické písmenká pre deti Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusov

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplnok k školskej tabuli pre deti. Súprava písmen na tabuľu je tvorená 72 písmenami, číslami a matematickými znakmi. Deti si z magnetických písmen môžu na detskej tabuli vytvárať rôzne obrazce, učiť sa skladať prvé slovíčka alebo počítať jednoduché príklady. 72 magnetických písmen pomôže deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa písmen a čísel. Je to veľmi dobrá pomôcka na hravé učenie sa. 

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia59*41*14 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,48 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné