Set upratovací vozík Rowenta Smoby s elektronickým vysávačom a žehliaca doska s elektronickou žehličkou Clean

Popis produktu

Set hračiek upratovací vozík s vysávačom Rowenta a žehliaca doska so žehličkou Clean je skvelá súprava hračiek pre malých pomocníkov v domácnosti. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Upratovací vozík deti využijú pri pomáhaní rodičom, môžu sa hrať na dospelých. Žehlička je replikou reálneho spotrebiča a vysávač je replikou vysávača Rowenta, preto je hra na domácich pomocníkov veľmi realistická. Tieto detské hračky sa zapáčia každému usilovnému dieťatku.

Detský upratovací vozík Smoby Rowenta s elektronickým vysávačom a doplnkami zelený

Smoby upratovací vozík s elektronickým vysávačom Rowenta je vhodný pre všetkých malých pomocníkov, ktorí radi doma pomáhajú. Upratovací vozík je krásnej bielo-zelenej farby, zdobený kvetinkami a šedými doplnkami. Vysávač Rowenta Artec 2 pre deti je na batérie a po zapnutí vydáva realistické zvuky ako skutočný vysávač. Má jednoduché ovládanie a v kombinácii s bielo-zelenou farbou a ornamentmi kvetín dokonale ladí s upratovacím vozíkom. Detský upratovací vozík spolu s vysávačom je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Vďaka spoločnému upratovaniu sa u detí od malička vytvára zmysel pre poriadok.  

Upratovací vozík pre detidve kolieska a výšku 59 cm. Je pevný a stabilný a vďaka svojej nízkej váhe a rozmerom 59*41*14 cm je aj ľahko ovládateľný. Súčasťou detského vozíka na upratovanie je aj veľká metla na upratovanie, šedá lopatka na smeti zavesená na boku vozíka a prášok na čistenie, ktoré spolu vytvárajú dokonalý upratovací set. Každý doplnok má na upratovacom vozíku pre deti svoje miesto. Má dve kolieska, spínač na zapnutie a vypnutie vysávača a odnímateľnú nádobu. Vďaka jeho nízkej hmotnosti je s ním jednoduchá manipulácia a dá sa ľahko ťahať

Žehliaca doska Aqua Clean Smoby s elektronickou žehličkou a 10 doplnkami

Smoby žehliaca doska pre deti s detskou elektronickou žehličkou je ideálna pre malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Súčasťou setu na žehlenie je aj 9 doplnkov, ktoré vašemu malému pomocníkovi žehlenie uľahčia a spríjemnia. Vďaka elektronickej žehličke Clean so zvukom bude žehlenie prebiehať ako v skutočnosti. Spoločným žehlením vytvárate u detí od malička návyky na poriadok a ukazujete im, že žehlenie môže byť aj zábavné. 

Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*49*23 cm. Detská žehliaca doska je prevedená v bielo-zeleno-sivej farebnej kombinácii, ktorá spolu dokonale ladí. Doska na žehlenie pre deti pôsobí veľmi moderne a vyzerá skutočne. Doska pre deti má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Povrch žehliacej dosky je ozdobený motívom rozkvitnutých stromov, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Žehliaca doska má aj stojan na položenie žehličky a priestor na pripnutie štipčekov.

Žehlička funguje na 2 batérie typu AA/LR6, má gombíky na zapnutie a vypnutie, vydáva zvuky naparovania ako skutočná žehlička. Set na žehlenie pre deti je doplnený aj o dva praktické vešiaky zelenej farby, na ktoré deti môžu zavesiť vyžehlené prádlo. Okrem toho môžu použiť 5 štipcov v tvare kvietku zelenej farby, ktoré majú na žehliacej doske svoje miesto. Súčasťou výbavy na žehlenie pre deti je aj rozprašovač. Vďaka detskej žehliacej doske s elektronickou žehličkou Clean môžu deti žehliť oblečenie presne ako ich mamičky. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Upratovacia súprava s vysávačom a žehlička so žehliacou doskou spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili udržiavať poriadok a pomáhať vám.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia59*41*14 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,48 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné