Set upratovací vozík s elektronickým vysávačom Vacuum Cleaner Smoby a lavica s obojstrannou tabuľou a lekárskym kufríkom

Popis produktu

Set upratovací vozík s elektronickým vysávačom Vacuum Cleaner Smoby a lavica s tabuľouspolu s lekárskym kufríkom Medical je moderný set hračiek pre šikovné a kreatívne deti od 3 rokov. Set hračiek za zvýhodnenú cenu vás poteší vysokou kvalitou a množstvom doplnkov, ktoré vaše dieťa s veľkou radosťou využije. Hračky v sete od SmobyÉcoiffier navzájom ladia a rozveselia interiér v detskej izbičke. Deťom sa pri hre ľahšie rozvíja jemná motorika, zručnosti a schopnosti. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí, súrodencov a kamarátov.

Upratovací vozík s elektronickým vysávačom Vacuum Cleaner Smoby tyrkysový s 9 doplnkami

Upratovací vozík pre deti Vacuum Cleaner je moderná sada hračiek na upratovanie, ktorá poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Detský upratovací vozík je vyhotovený v krásnej tyrkysovej farbe s oranžovými detailmi. Touto realistickou hračkou urobíte radosť malým pomocníkov, ktorí radi doma pomáhajú. Vozík na upratovanie ponúka pre malých pomocníkov v domácnosti sadu 9 doplnkovelektronický vysávač, ktorý vydáva pri vysávaní reálne zvukyveľkú metlu na zametanie, lopatkumetličkumop na podlahyhubkuoranžové vedierko na vodu a dve repliky čistiacich prostriedkov

Vozík pre deti je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Je pevný a stabilný. Výška upratovacieho vozíka je 56 cm a jeho celkové rozmery sú 31*32*56 cm. Upratovací vozík si dieťa vďaka 2 kolieskam ľahko premiestni kdekoľvek potrebuje, a tak má všetky potrebné nástroje na upratovanie vždy pri sebe. Vysávač farebne ladí s celým upratovacím setom. Má oblé tvary a funguje na 3 batérie LR44, ktoré sú súčasťou balenia. 9 doplnkov s elektronickým vysávačom a vozíkom spolu vytvárajú dokonalý upratovací set pre deti. 

Lavica na kreslenie a magnetky Little Pupils Desk Smoby s obojstrannou tabuľou a úložným priestorom s 80 doplnkami

Lavica na kreslenie s obojstrannou tabuľou Little Pupils Desk je vynikajúca hračka, ktorú si obľúbi každé dieťa od 3 rokov. Každý detail bol navrhnutý poprednými francúzskymi dizajnérmi, ktorí dbali na potreby a všestranný rozvoj detí. Chlapci aj dievčatá majú k dispozícii špičkovú obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre kresbu s kriedou a na druhej strane magnetickú bielu, na ktorú si môže písať a kresliť so zmazateľnou fixkou, hrať sa s magnetickými písmenami a číslami. Tabuľa sa dá prispôsobiť v 2 polohách tak, aby malo dieťa ideálny uhol pri kreslení.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, je pre deti maximálne bezpečná a ergonomická lavica im umožní pohodlné sedenie. Súčasťou je sada 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu 72 magnetických čísiel a písmenok, 6 farebných kried, handričku na utieranie a takisto postranný box, do ktorého si deti môžu odkladať magnetické doplnky. Do úložného priestoru, skrývajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, si dieťa môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Školská lavica má navyše ešte jednou odkladacou plochou nad obojstrannou tabuľou.

Lekársky kufrík Medical Écoiffier so 17 doplnkami od 18 mes

Écoiffier detský lekársky kufrík Medical je skvelá hračka pre všetky deti, ktoré rady ošetrujú svojich plyšových kamarátov alebo bábiky. Lekársky kufrík je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý sa vyznačuje svojou odolnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Kufrík pre deti je vyhotovený v červenej farbe a obsahuje bohatú výbavu 17 rôznych doplnkov pre každého malého lekára. Kufrík obsahuje leukoplasty, nožnice, okuliare, teplomer, kladivko a iné lekárske pomôcky. Dieťa bude vedieť pomôcky s ľahkosťou uchopiť, pretože je ergonomicky prispôsobené na malú ruku. S kamarátmi sa dieťa môže hrať na ordináciu, doktora a pacienta. Deti sa pri hre na doktorov nielen dobre zabavia, ale sa tiež veľa naučia.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť na výrobu hračiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou použitých materiálov a bezpečnosťou hračiek. Hračky od Smoby spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá kladené na výrobu detských hračiek a vďaka tomu si udržujú ten najvyšší štandard. Žiarivé farby na detských hračkách Smoby podnecujú u detí rozvoj predstavivosti a fantázie. Écoiffier je kvalitný francúzsky výrobca hračiek za rozumnú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*19*58 cm
Celková dĺžka31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné