Set upratovací vozík s vedrom a žehliacou doskou Clean Home Écoiffier a s doplnkami

Popis produktu

Set hračiek upratovací vozík s vedrom a žehliaca doska so žehličkou je výborná súprava hračiek pre všetky šikovné deti od 3 rokov. Krásna sada hračiek je v ponuke za akciovú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Deti sa zahrajú na povolanie upratovačov, hrajú sa na dospelých a tak si rozvíjajú svoju fantáziu a predstavivosť. S hračkami sa zabaví viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Naučia sa udržiavať si poriadok a pomáhajú svojim rodičom pri domácich prácach. Hračky od francúzskeho Écoiffier sa vyznačujú vysokou kvalitou a krásnym vzhľadom.

Upratovací vozík 100% Chef Bubble Clean Écoiffier s metlou a 9 doplnkami

Upratovací vozík 100% Chef s metlou je ideálnym upratovacím vozíkom pre všetky dievčatká, ktoré sa vyžívajú v upratovaní a pomáhaní pri domácich prácach. V spodnej časti vozíka je umiestnené zelené vedierko aj s rúčkou a praktickým odkvapkávačom na mop. Na boku detského upratovacieho vozíka je zavesená zelená metlička spolu s lopatkou. Súčasťou setu je aj mop a veľká metla, ktoré taktiež majú na upratovacom vozíku svoje miesto. Na vrchu detského upratovacieho vozíka sa nachádza polička, ktorá je ideálna na odkladanie čistiaceho prostriedku. V zadnej časti vozíka je umiestnené vrecko na smeti, ktorý je pri upratovaní veľmi užitočný. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené.

Žehliaca doska so žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplnkami od 12 mesiacov modro-zelená

Detská žehliaca doska so žehličkou Clean Home s 2 doplnkami je krásna detská hračka, ktorá je vhodná pre všetkých pomocníkov v domácnosti od 12 mesiacov. Detský set hračiek do domácnosti je v modro-zelenom vyhotovení, pričom hračky k sebe dokonale ladia aj vďaka modernému francúzskemu dizajnu. Doska na žehlenie je skladacia a nezaberie veľa miesta. Deti sa potešia detskej žehličke s doskou na žehlenie, s ktorou sa môžu zabaviť bezpečne a bez obáv. Žehliaca doska pre deti má rozmery 54*21*53 cm.

Deti si pri hraní s týmto setom rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové zručnosti. S hračkami do domácnosti sa môže zabaviť aj viacero detí, ktoré si pri hre zlepšujú komunikačné schopnosti, fantáziu a predstavivosť. Hra s detskou žehliacou doskou a žehličkou deťom približuje svet dospelých.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné hračky podľa prísnych európskych štandardov. Écoiffier je známy svojím dôrazom na atraktívny a moderný dizajn a precíznu výrobu svojich hračiek. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*36*58 cm
Celková výška58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné