Set upratovací vozík Clean Service a 9 doplnkov a žehliaca doska s elektronickou žehličkou Tefal

Popis produktu

Set upratovací vozík Clean Service s elektronickým vysávačom a žehliaca doska  s elektronickou žehličkou Tefal poteší a zabaví všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne povolania. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, približujú sa svetu dospelých. Sadu hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe ušetríte. Výrobca Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí.

Upratovací vozík Rowenta Aqua Clean Smoby

Upratovací vozík Rowenta Aqua Clean s elektronickým vysávačom je vhodný pre všetkých malých pomocníkov od 3 rokov, ktorí radi doma pomáhajú s upratovaním. Je vyrobený z odolného a kvalitného plastu, ktorý je príjemný na dotyk. Upratovací vozík je v krásnej šedo-tyrkysovej farbe, s dostatkom úložného priestoru. Vysávač Rowenta Artec 2 pre deti je na batérie a po zapnutí vydáva zvuky ako skutočný vysávač. Má jednoduché ovládanie a je vyhotovené v peknej šedo-oranžovej farebnej kombinácii, takže dokonale ladí s upratovacím vozíkom. 

Elektronický vysávač Rowenta Artec 2 pre deti má moderný vzhľad, jemné oblé tvary a je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Má dve kolieska, spínač na zapnutie a vypnutie vysávača. .  Súčasťou detského vozíka na upratovanie je aj veľká metla na upratovanie, oranžová lopatka na smeti zavesená na boku vozíka a prášok na čistenie, ktoré spolu vytvárajú dokonalý upratovací set. Každý doplnok má na upratovacom vozíku pre deti svoje miest

Žehliaca doska Aqua Clean Smoby s elektronickou žehličkou a 10 doplnkami

Žehliaca doska Aqua Clean s elektronickou žehličkou predstavuje krásnu sadu pomôcok na žehlenie pre malých domácich pomocníkov od 3 rokov. Doska na žehlenie upúta dieťa na prvý pohľad, vyzerá skutočne realisticky. Má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Je vyhotovená v krásnej tyrkysovej farbe, ktorá rozžiari každú detskú izbičku. Povrch žehliacej dosky je ozdobený jemným motívom farebných kvapiek, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*23*49 cm, výška plochy na žehlenie je 49 cm. Žehliaca doska má aj podstavec na položenie žehličky, ktorý imituje parnú nádobu.

Detská doska na žehlenie je pevná a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Súčasťou žehliacej výbavy je aj elektronická žehlička, ktorá je realistickou kópiou originálu, 2 oranžové vešiaky pre zavesenie vyžehlenej bielizne a 5 štipčekov v tvare kvetinky. Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička je v tyrkysovej farbe, vďaka čomu spolu krásne ladia. 

Francúzska spoločnosť Smoby je producentom kvalitných a bezpečných hračiek vyrobených z pevných platových materiálov. Hračky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria vydané Európskou úniou pre bezpečnú a kvalitnú hračku, preto pri kúpe hračiek Smoby máte istotu, že vaše dieťaťa sa bude hrať v s bezpečnou hračkou. Plast na hračkách Smoby je jemný a príjemný, je to plast zamatový na dotyk.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia41*59*14 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 not included
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné