Set upratovací vozík Clean Service Smoby a žehliaca doska s elektronickou žehličkou Clean

Popis produktu

Set hračiek upratovací vozík Clean Service a žehliaca doska so žehličkou Clean je skvelá súprava hračiek pre malých pomocníkov v domácnosti. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Upratovací vozík deti využijú pri pomáhaní rodičom, môžu sa hrať na dospelých. Žehlička Clean je replikou reálneho spotrebiča, preto je hra na domácich pomocníkov veľmi realistická. Tieto detské hračky sa zapáčia každému usilovnému dieťatku.

Detský upratovací vozík Clean Service Smoby zelený

Smoby detský upratovací vozík Clean Service je moderná a praktická hračka pre deti, ktoré rady pomáhajú pri upratovaní. Vozík je prevedený v peknej zelenej a bielej farebnej kombinácii. Vozík stojí na dvoch kolesách, preto je ľahko pohyblivý. Navyše rúčka, za ktorú sa ťahá alebo tlačí je ergonomicky vytvarovaná tak, aby ju dieťa vedelo s ľahkosťou a správne uchopiť. Môže si ho tak brať všade so sebou, kde je potreba. Je zložený z troch poschodí. Spodné poschodie slúži ako úložisko pre vedierko, ktoré je súčasťou vozíka. Okrem toho obsahuje upratovací vozík aj metlu, zmeták, špongiu, imitácie čistiacich prostriedkov a mnoho iného – spolu vozík obsahuje 9 doplnkov

Do vedierka si môže dieťa nabrať vodu a nemusí sa obávať, že ju pri prevoze vyleje, pretože je pevne uchytený a vozík je stabilný. Hračka bola vyrobená s dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary na vozíku a doplnkoch zaoblené. Dieťa sa môže hrať tým, že bude mame popri umývaní pomáhať svojim vozíkom. Dobre sa pritom zabaví, pretože deti hru s vodou milujú. Popritom si však aj vybuduje hygienické návyky. Vozík je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov. V prípade potreby sa dá ľahko schovať. Jeho rozmery sú 38*38*59 cm.

Žehliaca doska pre deti Smoby s elektronickou žehličkou Clean s 9 doplnkami Smoby zelená

Smoby žehliaca doska pre deti s detskou elektronickou žehličkou je ideálna pre malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Súčasťou setu na žehlenie je aj 9 doplnkov, ktoré vašemu malému pomocníkovi žehlenie uľahčia a spríjemnia. Vďaka elektronickej žehličke Clean so zvukom naparovania bude žehlenie prebiehať ako v skutočnosti. Spoločným žehlením vytvárate u detí od malička návyky na poriadok a ukazujete im, že žehlenie môže byť aj zábavné. 

Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*49*23 cm. Detská žehliaca doska je prevedená v bielo-zeleno-sivej farebnej kombinácii, ktorá spolu dokonale ladí. Doska na žehlenie pre deti pôsobí veľmi moderne a vyzerá skutočne realisticky. Doska pre deti má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Povrch žehliacej dosky je ozdobený milým motívom rozkvitnutých stromov, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Žehliaca doska má aj stojan na položenie žehličky a priestor na pripnutie štipčekov.

Žehlička funguje na batérie 2 x AA/LR6, má gombíky na zapnutie a vypnutie, pri žehlení vydáva zvuky  ako skutočná žehlička. Set na žehlenie pre deti je doplnený aj o dva praktické vešiaky zelenej farby, na ktoré deti môžu zavesiť vyžehlené prádlo. Okrem toho môžu použiť 5 štipcov v tvare kvietku zelenej farby, ktoré majú na žehliacej doske svoje miesto. Súčasťou výbavy na žehlenie pre deti je aj rozprašovač. Vďaka detskej žehliacej doske s elektronickou žehličkou Clean môžu deti žehliť oblečenie presne ako ich mamičky. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Upratovacia súprava a žehlička so žehliacou doskou spolu prichádzajú v cenovo výhodnom a naozaj neodolateľnom sete. Zakúpte ho svojim detičkám, aby sa už od skorého veku učili udržiavať poriadok a pomáhať vám.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*38*59 cm
Rozmery balenia45*19*62 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné