Set trenažér V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom a pracovný vozík Autá s autom McQueen

Popis produktu

Set hračiek elektronický trenažér V8 Driver a pracovný vozík s autom McQueen je úžasná a veľmi atraktívna rozprávková sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Trenažér, ktorý simuluje jazdu autom a má všelijaké zvukové aj svetelné efekty, poteší všetkých malých pretekárov. Opravárska sada na vozíku prichádza s množstvom doplnkov a potrieb pre opravárov. Detský trenažér a pracovná dielňa sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Detský trenažér V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Smoby trenažér V8 Driver je elektronický simulátor jazdy autom, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský auto trenažér je fantastická hračka pre malých závodníkov. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Sedadlo jazdca sa dá prispôsobiť na maximálne pohodlné sedenie, má mechanické pedále, elektronický volant, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 15 rôznych zvukových efektov. Na displeji je mapa, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom, pretože obsahuje všetko, čo potrebujú naozajstní šoféri. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Sedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Celý je ladený v červeno-čiernej farbe. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Detský pracovný vozík Autá 2 Pit Stop Smoby s mechanickou vŕtačkou, autom McQueen a 25 doplnkami

Smoby pracovný stolík Pit Stop Cars 2 (Autá 2) je krásna a dômyselne prepracovaná hračka pre chlapcov od 3 rokov, ktorí milujú pretekárske autá a s nadšením sa hrajú s pracovným náradím. Pracovný vozík s náradím je z kvalitných materiálov. Prevedený je v červenej a čiernej farebnej kombinácii. Pripomína tak skutočnú pretekársku stajňu. Vozík pre malých opravárov stojí na dvoch kolesách, ktoré sa ľahko otáčajú a preto si môže malý automechanik brať svoju dielňu z miesta na miesto. Spodná časť detského pracovného vozíka je zložená z troch vyklápateľných poličiek, kde si môže odkladať náhradné diely, pneumatiky, skrutky a iné dôležité náradie, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou každej autodielne.

Vrchnú časť tvorí pracovná plocha, kde je okrem iného uložené aj autíčko McQueen, čo je známy hrdina z rozprávky Autá, ktorá je u deti veľmi populárna a okamžite si ju zamilujú. Autíčko sa dá rozložiť, a potom naspäť zložiť dohromady. Malý automechanik si tak môže pred každými pretekmi autíčko skontrolovať, vymeniť mu pneumatiky a podobne. Na pravej strane pracovnej plochy je vysunutý panel, ktorý slúži ako držiak na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Vedľa nej je skrutkovač na manuálne skrutkovanie - spolu obsahuje až 25 doplnkov. Pracovné nástroje poslúžia pri práci s autíčkom. Dieťa si pritom zlepší jemnú motoriku a manuálnu šikovnosť, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Okrem toho sa naučí niečo o náradí, spozná ich podobu a v budúcnosti ich bude vedieť rozlíšiť, ale im aj nájsť konkrétne uplatnenie.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Tento úžasný set trenažéra a dielničky s náradím prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte každého chlapčeka.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*36*50 cm
Rozmery balenia56*17*48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,74 kg
NoteBattery: 3x AA/LR6
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.