Set trenažér V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom a odrážadlo štvorkolka Quad s klaksónom

Popis produktu

Set hračiek elektronický trenažér V8 Driver a čierneho odrážadla Quad je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých chlapcov. Tieto krásne hračky pochádzajú od veľmi kvalitných výrobcov Smoby a BIG, ktorí pri výrobe hračiek prísne dbajú na maximálnu kvalitu, originalitu, moderný dizajn, ale zároveň aj na to, aby hračky boli pre deti lákavé a veľmi zábavné. Trenažér, ktorý simuluje jazdu autom a má všelijaké zvukové aj svetelné efekty, poteší všetkých malých pretekárov od 3 rokov. Podobne sa malí šoféri potešia aj odrážadlu BIG. Detský trenažér a odrážadlo sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Trenažér pre deti V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Smoby trenažér V8 Driver je elektronický simulátor jazdy autom, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský auto trenažér je fantastická hračka pre malých závodníkov. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Sedadlo jazdca sa dá prispôsobiť na maximálne pohodlné sedenie, má mechanické pedále, elektronický volant, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 15 rôznych zvukových efektov. Na displeji je mapa, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom, pretože obsahuje všetko, čo potrebujú naozajstní šoféri. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Sedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Celý je ladený v červeno-čiernej farbe. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentráciareflexy, pohybové zručnosti a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Odrážadlo štvorkolka Quad BIG s klaksónom čierne

BIG odrážadlo pre deti Quad v prevedení štvorkolky vás zaujme krásnym terénnym prevedením. Odrážadlo v neutrálnej čiernej farbe so zelenými doplnkami je vhodné pre väčšie deti od troch rokov. Pre dieťa je odrážadlo Quad veľmi atraktívna hračka, na ktorej môže trénovať svaly na nohách a zažiť veľa zábavy pri pretekoch s priateľmi. Keďže autíčko sa pohybuje pomocou odrážania detských nožičiek, dieťa nenaberie takú veľkú rýchlosť ako pri bicyklovaní. Odrážadlo BIG v štýle terénneho auta dekorujú nálepky. Volant odrážadla určuje smer jazdy a navyše je vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené ÚV ochranou. BIG detské odrážadlo je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa.

Robustné kolesá štvorkolky Quad majú vynikajúcu priľnavosť a veľmi nízku hlučnosť, čo zvyšuje komfort pri jazdení. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná a prispôsobená aj pre vyloženie nohy, aby sa dieťa mohlo odrážať podobne ako na kolobežke. Za autíčko možno pripojiť niektorý z prívesných vozíkov značky BIG. V prednej časti odrážadla je uško, do ktorého môžete zapojiť lano na ťahanie. Pod volantom sa nachádza tajná priehradka, kde si môže dieťa schovať sladkosti, zároveň slúži ako držiak na doplnky k odrážadlám BIG - elektronický klaksón, maják, štartér a pod. Použité zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Detské hračky od výrobcov Smoby  a BIG majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Nemecký výrobca BIG je ďalší výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. V hračkách Smoby a BIG sa spája bezpečnosť, kvalita a skvelá, nikdy nekončiaca zábava pre vaše deti. Tento úžasný set trenažéra a odrážadla v tvare štvorkolky navyše prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte každého chlapčeka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*36*50 cm
Rozmery balenia56*17*48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,74 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.