Set trenažér V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom a dopravné značky so semaforom a kužeľmi

Popis produktu

Set hračiek elektronický trenažér V8 Driver, dopravné značky, semafor a kužele je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých chlapcov. Tieto krásne hračky pochádzajú od veľmi kvalitných výrobcov Smoby a BIG, ktorí pri výrobe hračiek prísne dbajú na maximálnu kvalitu, originalitu, moderný dizajn, ale zároveň aj na to, aby hračky boli pre deti lákavé a veľmi zábavné. Trenažér Smoby, ktorý simuluje jazdu autom a má všelijaké zvukové aj svetelné efekty, poteší všetkých malých pretekárov od 3 rokov. Podobne sa malí šoféri potešia aj semaforu a dopravným značkám, ktoré sú vhodné od 3 rokov a dopravným kužeľom, ktoré sú vhodné pre deti od 1 roka. Detský trenažér a dopravné ihrisko pre deti sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Detský trenažér V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Smoby trenažér V8 Driver je elektronický simulátor jazdy autom, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský auto trenažér je fantastická hračka pre malých závodníkov. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Sedadlo jazdca sa dá prispôsobiť na maximálne pohodlné sedenie, má mechanické pedále, elektronický volant, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 15 rôznych zvukových efektov. Na displeji je mapa, ktorá sa dá posúvať. Na palubnej doske je aj tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, prepnutie cúvania alebo jazdy dopredu. Naviac je v balení aj držiak na navigačný systém alebo inú hračku. Trenažér má rozprávkový motív s autami.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom, pretože obsahuje všetko, čo potrebujú naozajstní šoféri. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Sedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Celý je ladený v červeno-čiernej farbe. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Detský semafor BIG automatický čierny

BIG detský semafor v čiernom prevedení naučí deti základom cestnej premávky. Semafor automaticky mení farby každých 30 sekúnd a poskytne deťom veľa novej a nepoznanej zábavy, keď budú svoju jazdu na odrážadle alebo trojkolke usmerňovať podľa pokynov semafora. Semafor má robustnú konštrukciu, aby vydržal nešetrné detské zaobchádzanie. Výška semaforu je 71 cm. Pre dosiahnutia maximálnej stability sa dá základňa semafora naplniť vodou alebo pieskom, takže sa nemôže prevrátiť. Detský semafor funguje na tri AA batérie. Ak v zápale hry malí vodiči zabudnú semafor vypnúť, kvôli úspore energie po hodine prevádzky automaticky zhasne. Farby semafora sú chránené ÚV stabilizátormi, aby vydržali celé roky ako nové. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Set detské dopravné značky BIG 10 druhov

BIG set detských dopravných značiek naučí vaše dieťa základom cestnej premávky.  Kolekcia detských dopravných značiek obsahuje až šesť značiek. Štyri detské dopravné značky BIG sú obojstranné, teda v súprave mate dokopy až 10 značiek. Detské dopravné značky BIG znázorňujú STOP, parkovisko, prechod pre chodcov, varovanie - nebezpečenstvo, obojsmernú premávku, zákaz predbiehania, zákaz zastavenia, hlavnú cestu, koniec hlavnej cesty a daj prednosť v jazde. Vďaka robustnej základni majú značky dobrú stabilitu. Ich výška je 69 cm. Veľká súprava značiek s desiatimi symbolmi je určená pre deti od troch rokov, ktoré sa už dokážu riadiť pravidlami. S touto veľkou kolekciou značiek si deti užijú veľa zábavy, keď budú na svojich trojkolkách či odrážadlách jazdiť podľa predpisov, ako na skutočnej vozovke. 

Detské cestné kužele BIG od 12 mesiacov

BIG detské cestné kužele v sete štyroch kusov sú prevedené v autentickej červeno-bielej kombinácii a poskytnú deťom veľa zábavy pri jazde na odrážadle. Cestné kužele BIG môže dieťa obchádzať a cibriť si tak motorické zručnosti. Pri hre môžu poslúžiť ako policajné uzávery, na obchádzanie prekážok alebo jazda okolo kužeľov môže byť súčasťou zloženia "vodičských skúšok" na odrážadlo. Veľké kužele s výškou 26 cm sú z pružného plastu, takže vydržia veľa zrážok bez poškodenia.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Detské hračky od výrobcov Smoby  a BIG majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Nemecký výrobca BIG je ďalší výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. V hračkách Smoby a BIG sa spája bezpečnosť, kvalita a skvelá, nikdy nekončiaca zábava pre vaše deti. Tento úžasný set detského trenažéra a dopravného ihriska navyše prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam. Takouto skvelou hračkou určite potešíte každého chlapčeka.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*36*50 cm
Rozmery balenia56*17*48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,74 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné