Set traktor na šliapanie Farmer XL s prívesom Smoby a opasok Autá 3 s náradím a kapsičkou na zips ako darček

Popis produktu

Set detský traktor Farmer XL s prívesom a darček - opasok Autá 3 s náradím a kapsičkou na zips prekvapí a poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú hry na farmárov a opravárov. Set hračiek spolu farebne aj dizajnovo ladí, deti sa s ním vydržia hrať dlhé roky. Sadu hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete rozvíjajú u detí motorické funkcie, fantáziu a predstavivosť. Francúzsky výrobca Smoby je známy produkciou kvalitných hračiek s originálnym dizajnom. S hračkami v sete sa výborne zabavia aj viaceré deti.

Traktor Farmer XL Smoby s prívesom červený

Detský traktor Farmer XL na šliapanie s pedálmi je jedinečným červeným traktorom pre deti s vlečkou a otvárateľnou kapotou. Veľkosťou je väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokovTraktor pre deti Farmer XL je prevedený vo farebnej kombinácii červenej, šedej a čiernej farby s čiernymi pevnými kolesami a červenou vlečkou. Detský traktor má pevné sedadlo, ktoré sa dá polohovať dopredu a dozadu, a otáčajúci sa volant. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Vďaka odpojiteľnej vlečke si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu. Kapota traktora je otvárateľná čo traktoru pridáva na realistickom dizajne. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg.

Má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou 136 cm je to skvelá veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Šírka traktora je 45 cm a je vysoký od zeme 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Kolesá sa ovládajú pomocou volantu. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje jeho nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor s vyklápacou kapotou je hračka snov pre každého chlapca.

Opasok Autá 3 Smoby s náradím a kapsičkou na zips

Opasok pre deti s náradím Smoby a kapsičkou na zips je pekná detská hračka, ktorá poteší všetkých malých milovníkov rozprávky Cars - Autá. Opasok s detským náradím je praktická a pekne spracovaná hračka. Vhodná je najmä pre chlapčekov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a pracovným náradím. S touto hračkou sa stane zo šikovného chlapca malý automechanik. Celý opasok sa nesie v duchu známej rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna a ihneď si ho zamilujú. Vďaka nastaviteľnej pracke sa dá nastaviť na akúkoľvek veľkosť. Malý automechanik si vďaka krásnemu opasku môže svoje pracovné náradie nosiť všade so sebou.

Je vyhotovený v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním. Nechýba kladivko, jednoduchý skrutkovač či kĺbový kľúč. Deti sa naučia pracovať s novým náradím, ktoré im zároveň pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku a predstavivosť.

Francúzska spoločnosť Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia80*40*45 cm
Výška sedacej plochy37 cm
Celková dĺžka141 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,9 kg
Nosnosť30 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.