Set toaster Mini Tefal Smoby kávovar Tefal, ponorný mixér Tefal a obedová súprava Bubble Cook

Popis produktu

Set hračiek do kuchynky je skvelá kuchynská súprava hračiek pre malých kuchárov. Zahŕňa v sebe: toaster, ponorný mixérkávovar Tefal od výrobcu Smoby a obedovú súpravu od výrobcu Écoiffier. V hračkách týchto kvalitných výrobcov sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Moderný dizajn a realistické prvky na spotrebičoch Tefal zaručujú zábavné hry. Detská súprava na obed sa vďaka veselým farbám veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou vašich najmenších a pekne sa hodí k spotrebičom Tefal. Deti potešia hračky v tomto sete a rodičov zas cenovo výhodná ponuka, vďaka ktorej pri kúpe setu 4 hračiek ušetríte.

Hriankovač Tefal Express Smoby s hriankami biely

Smoby detský toaster Mini Tefal Express je prevedený v krásnej bielo-oranžovej farebnej kombinácii s realistickým dizajnom. Tento doplnok do detskej kuchynky je mechanický. Po vložení hrianok a stlačení spínača sú hrianky o chvíľku hotové. Spúšťa sa bočným spínačom oranžovej farby. Je to úžasný doplnok detskej kuchynky. Deti sa radi hrajú na prípravu raňajok alebo olovrantu. Plastové materiály toastera pre deti Smoby Mini Tefal Express sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Tento unikátny doplnok je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského toastera sú 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí ako sa používajú, rozvíja si motoriku a osvojuje si znalosti fungovania vecí.

Detský kávovar Mini Tefal City Smoby biely

Smoby detský kávovar Mini Tefal City je krásny bielo-béžový kávovar pre deti s oranžovým spínačom, ktorý slúži ako doplnok do detskej kuchynky. Spolu s doplnkami je hra detí na kuchárov úplne dokonalou a ponúka im nekonečné možnosti hier. Detský kávovar Mini Tefal má realistický vzhľad vyberateľnú nádobu na hotovú kávu. Kávovar je vhodný pre deti od 3 rokov. Jeho výška je 15 cm. Kávovar pre deti má mechanický spínač na boku a dá sa doň naliať voda. 

Detský ponorný mixér Mini Tefal Swing Smoby s nádobou biely

Smoby ponorný mixér Mini Tefal Swing je krásny doplnok do detskej kuchynky. Je to licencovaný produkt značky Tefal. Má realistický vzhľad s mechanickým spínačom. Ponorný mixér pre deti s nádobkou má výšku 19 cm, a je prevedený v krásnej bielej farbe. K ponornému mixéru patrí aj nádoba. Hračka je prispôsobená pre deti od 3 rokov. Prichádza v sete spolu s ďalšími 2 spotrebičmi do detskej kuchynke a obedovou sadou, spolu tvoria jeden krásne zladený celok na hru pre každé dieťa.

Detský obedový set Bubble Cook Écoiffier v taške od 18 mesiacov s 19 doplnkami

Écoiffier detský obedový set v taške Bubble Cook je krásna a moderná detská obedová súprava, ktorá rozžiari každú detskú kuchynku. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré chcú mať vlastnú obedovú sadu. Detská súprava s riadikmi obsahuje celkom 19 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Rozmery detskej obedovej súpravy aj s doplnkami pre deti sú 23*13*19 cm. Detské riadiky sú uložené v praktickej a peknej ružovej taštičke, ktorú môže vaše dievčatko využiť aj na iné účely.

Detská sada s riadmi pre deti obsahuje 2 fialové tanieriky, 2 malé zelené tanieriky, 2 oranžové a 2 ružové poháriky na čaj alebo limonádu, sada príborov v ružovej farbe, ktorú tvoria 2 vidličky, 2 nožíky a 2 čajové lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi  je aj zelený hrniec s pokrievkou, panvica a miska v zelenej farbe a oranžové sitko na cestoviny. Detská obedová súprava riadu s doplnkami Bubble Cook je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky majú zaoblené hrany, aby sa dieťa pri hre nezranilo. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier majú certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované a sú preto veľmi kvalitné. Sada hriankovača, mixéra a kávovaru Tefal sa krásne dopĺňa s obedovou sadou a spolu tvoria vynikajúcu súpravu doplnkov ku kuchynke Smoby či Écoiffier. Súprava hračiek do kuchynky je vhodná pre chlapcov aj dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*5,5*7,8 cm
Rozmery balenia18*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,19 kg
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.