Set toaster Mini Tefal Smoby, ručný mixér Tefal, tlakový hrniec Tefal, ponorný mixér Tefal swing a potraviny v sieťke

Popis produktu

Set hračiek do kuchynky predstavuje ideálnu súpravu hračiek pre malých kuchárov a kuchárky. Zahŕňa v sebe: toaster, ručný mixér, tlakový hrniec a ponorný mixér Tefal od výrobcu Smoby a potraviny v sieťke od francúzskeho výrobcu Écoiffier. V hračkách týchto kvalitných výrobcov sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou pri výrobe. Moderný dizajn a realistické prvky na spotrebičoch Tefal upútajú každé dieťatko, ktoré miluje hry na kuchárov. Écoiffier sada potravín sa pekne hodí k spotrebičom Tefal a spolu zapadnú do každej kuchynky. Deti potešia hračky v tomto sete a rodičov zas cenovo výhodná ponuka, vďaka ktorej pri kúpe setu 5 hračiek ušetríte.

Hriankovač Tefal Express Smoby s hriankami biely

Detský toaster Mini Tefal Express od Smoby je prevedený v krásnej bielo-oranžovej farebnej kombinácii s realistickým dizajnom. Hriankovač pre deti je dokonalým doplnkom do detskej kuchynky. Je mechanický, po vložení hrianok a stlačením spínača sú hrianky o chvíľku hotové. Spúšťa sa bočným spínačom oranžovej farby. Plastové materiály toastera pre deti Smoby Mini Tefal Express sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Tento unikátny doplnok je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského toastera sú 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí ako sa používajú, rozvíja si motoriku a osvojuje si znalosti fungovania vecí.

Tlakový hrniec Tefal Clipso Smoby s červenou pokrievkou

Smoby detský tlakový hrniec Mini Tefal  je prevedený v kombinácii bielej a červenej farby. Pôsobí veľmi pekne a realisticky, dá sa mechanicky otvárať a zatvárať. Tlakový hrniec pre deti má na vrchu piest na uvoľnenie tlaku.  Je to jedinečný doplnok do detskej kuchynky, ktorý hre dodá jedinečný charakter. Plastové materiály tlakového hrnca pre deti Mini Tefal sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Deti hru s realistickými hračkami milujú, pri hre napodobňujú dospelých. Rozmery hrnca sú 19*19*12 cm. Tento tlakový hrniec je vhodný pre deti už od 3 rokov veku.

Detský ručný mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Detský ručný mixér Mini Tefal je moderná hračka pre deti, ktorá sa hodí do každej detskej kuchynky. Mixér je prevedený v krásnej modrej farbe a obsahuje jeden pár metličiek na šľahanie sivej farby, ktoré sa dajú vyberať. Detský mixér je zhotovený z pevného a odolného plastu, je ľahký a praktický. Na vrchu má mixér biele a sivé tlačidlá a na boku mixéra je logo mini Tefal. Tieto a iné detaily vynikajúco podčiarkujú jeho realistický vzhľad. Rozmery detského mixéra mini Tefal sú 11*5*17 cm. Mixér pre deti poteší všetky deti, ktoré sa radi hrajú na kuchárov a stane sa neoddeliteľnou súčasťou každej detskej kuchynky.

Detský ponorný mixér Mini Tefal Swing Smoby s nádobou biely

Smoby ponorný mixér Mini Tefal Swing je krásny doplnok do detskej kuchynky. Je to licencovaný produkt značky Tefal. Má realistický vzhľad s mechanickým spínačom. Ponorný mixér pre deti s nádobkou má výšku 19 cm, a je prevedený v krásnej bielej farbe. K ponornému mixéru patrí aj nádoba. Hračka je prispôsobená pre deti od 3 rokov. Je to kvalitný francúzsky výrobok od spoločnosti Smoby. Detské doplnky do kuchynky robia hru ešte zaujímavejšou.

Ovocie a zelenina 100% Chef Écoiffier v sieťke od 18 mesiacov

Écoiffier detský set s ovocím a zeleninou 100% Chef  zabalený v praktickej sieťke je ideálnym a vhodným doplnkom do každej detskej kuchynky. Detské ovocie so zeleninkou v sieťke sú vyrobené z plastových materiálov, ktoré sú charakteristické a typické vysokou kvalitou, odolnosťou a bezpečnosťou pre vaše detičky. Sada potravín je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detský set s potravinami v sieťke je veľmi obľúbený doplnok do detskej kuchynky a vaše dieťatko sa naučí rozoznávať základné druhy ovocia a zeleniny.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier majú certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované a sú preto veľmi kvalitné. Sada detských kuchynských spotrebičov Tefal sa krásne dopĺňa s potravinami Écoiffier a spolu tvoria vynikajúcu súpravu doplnkov do kuchynky. Súprava hračiek do kuchynky je vhodná pre chlapcov aj dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*5,5*7,8 cm
Rozmery balenia18*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,19 kg
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.