Set toaster Mini Tefal Smoby kávovar Tefal, mixér Tefal a čajový set Cheef Cook

Popis produktu

Set hračiek do kuchynky je krásna a jedinečná súprava hračiek pre malých kuchárov. Zahŕňa v sebe: toaster, mixérkávovar Tefal od výrobcu Smoby a čajovú súpravu od výrobcu Écoiffier. V hračkách týchto kvalitných výrobcov sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Moderný dizajn a realistické prvky na spotrebičoch Tefal zaručujú zábavné hry. S detským čajovým setom si vaše ratolesti môžu pripraviť čajový večierok, pekne sa hodí k spotrebičom Tefal. Deti potešia hračky v tomto sete a rodičov zas cenovo výhodná ponuka, vďaka ktorej pri kúpe týchto 4 hračiek ušetríte.

Hriankovač Tefal Express Smoby s hriankami biely

Smoby detský toaster Mini Tefal Express je prevedený v krásnej bielo-oranžovej farebnej kombinácii s realistickým dizajnom. Tento doplnok do detskej kuchynky je mechanický. Po vložení hrianok a stlačení spínača sú hrianky o chvíľku hotové. Spúšťa sa bočným spínačom oranžovej farby. Je to úžasný doplnok detskej kuchynky. Deti sa radi hrajú na prípravu raňajok alebo olovrantu. Plastové materiály toastera pre deti Smoby Mini Tefal Express sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Tento unikátny doplnok je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského toastera sú 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí ako sa používajú, rozvíja si motoriku a osvojuje si znalosti fungovania vecí.

Detský kávovar Mini Tefal City Smoby biely

Smoby detský kávovar Mini Tefal City je krásny bielo-béžový kávovar pre deti s oranžovým spínačom, ktorý slúži ako doplnok do detskej kuchynky. Spolu s doplnkami je hra detí na kuchárov úplne dokonalou a ponúka im nekonečné možnosti hier. Detský kávovar Mini Tefal má realistický vzhľad a vyberateľnú nádobu na hotovú kávu. Kávovar je vhodný pre deti od 3 rokov. Jeho výška je 15 cm. Kávovar pre deti má mechanický spínač na boku a dá sa doň naliať voda. 

Detský mixér Mini Tefal Blender Express od 3 rokov

Smoby klasický mixér Tefal Blender Express je ďalší originálny a krásny doplnok do detskej kuchynky. Je to licencovaný produkt značky Tefal. Má realistický vzhľad s mechanickým spínačom a otvárateľným vrchnákom. Klasický detský mixér má výšku 18 cm. Hračka je prispôsobená pre deti od 3 rokov. Je prevedený v bielo-béžovej farebnej kombinácii a má 3 polohovateľné rýchlosti. Vydáva zvuk ako pri reálnom mixovaní. Mixér je mechanický, nefunguje na batérie. Rozmery mixéra pre deti sú 9*8*17,5 cm.

Detský čajový set Cheef Cook Écoiffier od 18 mesiacov

Écoiffier detský čajový set Cheef Cook je krásna a roztomilá súprava s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. S čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a servírovať pre hostí chutný čaj. Rozmery detskej čajovej súpravy Cheef Cook sú 19,5*19,5*9 cm. Detský čajový set je vhodný pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. 

Detský čajový set Cheef Cook je prevedený v zeleno-červenej farbe a doplnený o biele bodky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Čajová súprava obsahuje dokopy 14 doplnkov s riadikmi a koláčikmi, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 2 krásne bodkované šáločky s uškom, moderný a veľký červený čajník, malá zelená cukornička s ružovým vrchnáčikom a 2 čajové lyžičky v striebornej farbe. K detskému čajovému setu patria aj 5 zákuskov a koláčikov, ktoré pri príjemnom posedení nesmú k čaju chýbať. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky majú zaoblené hrany, aby sa dieťa pri hre nezranilo. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier majú certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované a sú preto veľmi kvalitné. Sada hriankovača, mixéra a kávovaru Tefal sa krásne dopĺňa s čajovou sadou a spolu tvoria vynikajúcu súpravu doplnkov ku kuchynke Smoby či Écoiffier. Súprava hračiek do kuchynky je vhodná pre chlapcov aj dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*5,5*7,8 cm
Rozmery balenia18*7*15 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,19 kg
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné