Set toaster Mini Tefal Smoby tlakový hrniec Tefal, potraviny v sieťke a varič s hrncami

Popis produktu

Set hračiek do kuchynky je krásna a jedinečná súprava hračiek pre malých kuchárov. Zahŕňa v sebe: toaster a tlakový hrniec Tefal od výrobcu Smoby a varič s hrncami a potravinami v sieťke od výrobcu Écoiffier. V hračkách týchto kvalitných výrobcov sa spája francúzsky šarm s rokmi overenou kvalitou a bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Moderný dizajn a realistické prvky na spotrebičoch Tefal upútajú každé dieťatko, ktoré miluje hry na kuchárov. Hračky Écoiffier v podobe potravín a variča sa výborne hodia k spotrebičom Tefal a zapadnú do každej kuchynky. Deti potešia hračky v tomto sete a rodičov zas cenovo výhodná ponuka, vďaka ktorej pri kúpe setu 4 hračiek ušetríte.

Hriankovač Tefal Express Smoby s hriankami biely

Smoby detský toaster Mini Tefal Express je prevedený v krásnej bielo-oranžovej farebnej kombinácii s realistickým dizajnom. Tento doplnok do detskej kuchynky je mechanický. Po vložení hrianok a stlačení spínača sú hrianky o chvíľku hotové. Spúšťa sa bočným spínačom oranžovej farby. Je to úžasný doplnok detskej kuchynky. Deti sa radi hrajú na prípravu raňajok alebo olovrantu. Plastové materiály toastera pre deti Smoby Mini Tefal Express sú pevné a odolné. Ich povrch je príjemný a zamatový na dotyk. Tento unikátny doplnok je vhodný pre deti od 3 rokov. Rozmery detského toastera sú 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí ako sa používajú, rozvíja si motoriku a osvojuje si znalosti fungovania vecí.

Tlakový hrniec Tefal Clipso Smoby s červenou pokrievkou

Smoby detský tlakový hrniec Mini Tefal  je prevedený v kombinácii bielej, oranžovej a šedej farby. Pôsobí veľmi pekne a realisticky, dá sa mechanicky otvárať a zatvárať. Tlakový hrniec pre deti má na vrchu piest na uvoľnenie tlaku. Je to ideálny doplnok do kuchynky. Po otočení spínača vydáva zvuky. Smoby je francúzsky výrobca, ktorý produkuje unikátne hračky, ktoré spĺňajú všetky európske bezpečnostné normy. Deti hru s realistickými hračkami milujú, pri hre napodobňujú dospelých. Rozmery hrnca sú 19*19*12 cm. Tento tlakový hrniec je vhodný pre deti už od 3 rokov veku.

Detské potraviny do kuchynky Bubble Cook Écoiffier v sieťke od 18 mesiacov

Écoiffier detský set s potravinami Bubble Cook je zabalený v praktickej sieťke. V sieťke sa nachádzajú všetky dôležité potraviny, ktoré by nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Všetky doplnky spĺňajú najvyššie európske kritériá týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek pre vaše ratolesti. Rozmery detského setu s potravinami v sieťke sú 12*11*33 cm. Detská súprava Bubble Cook v sieťke obsahuje všetko, čo vaše dieťatko potrebuje pri varení chutného a výdatného obedu. V sieťke Bubble Cook pre deti sa nachádzajú 4 vajíčka uložené v typickom papierovom obale, čerstvo upečená bagetka, 2 malé paradajky, 2 kusy zdravej brokolice, kurapárky.

V potravinovej sieťke nesmie chýbať aj niečo sladké pod zub ako krabička nanukov, krabička s chutnými a farebnými koláčikmi a na záver aj fľaštička s vynikajúcou čokoládovou polevou a pravou sladkou šľahačkou. Všetky doplnky spolu farebne ladia a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Detská sada s potravinami zabalená v sieťke je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov. Detský set s potravinami v sieťke je veľmi obľúbený doplnok do detskej kuchynky alebo do obchodu

Detský varič Cheef Cook Écoiffier s hrncami od 18 mesiacov

Écoiffier detský varič Cheef Cook je krásny a moderný varič pre každú správnu malú kuchárku, ktorý nesmie chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Detský varič má krásnu zelenú farbu a moderný dizajn, vďaka čomu je takmer na nerozoznanie od skutočného variča. Rozmery detského variča spolu s doplnkami do kuchynky pre deti sú 26*20*13,5 cm. Detský varič dodržuje prísne európske štandardy kvality a certifikáty bezpečnosti. Detský varič Cheef Cook je prevedený vo sviežej zelenej farbe. Obsahuje dva biele gombíky, s ktorými sa dá točiť. Detský varič obsahuje dve platničky, na ktorých sú položené dva hrnce a v ktorých si môže vaša malá kuchárka uvariť dobroty presne podľa svojej chuti a fantázie. 

Väčší hrniec má červenú farbu a menší hrniec má striebornú farbu. Oba hrnce majú aj praktickú pokrievku na zakrytie. Na bokoch detskej dvojplatničky na varenie je umiestnený aj červený príbor, ktorý tvorí vidlička a nôž. Vďaka svojím malým a šikovným rozmerom je detský varič vhodný aj na cesty a vaša malá kuchárka si ho môže brať kdekoľvek so sebou na hranie. Detský varič spolu s doplnkami je ideálny pre deti od 18 mesiacov. Detský varič nefunguje na batérie, ide len o imitáciu reálnej dvojplatničky. 

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky majú zaoblené hrany, aby sa dieťa pri hre nezranilo. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier majú certifikáty kvality, procesy výroby hračiek sú prísne kontrolované a sú preto veľmi kvalitné. Sada detských kuchynských spotrebičov Tefal sa krásne dopĺňa s potravinami a varičom Écoiffier a spolu tvoria vynikajúcu súpravu doplnkov do kuchynky. Súprava hračiek do kuchynky je vhodná pre chlapcov aj dievčatká.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*5,5*7,8 cm
Rozmery balenia18*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,19 kg
Farbabiela
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné