Set futbalový stôl Challenger Smoby a sánky Wild Spidder s kovovou sklznicou a tlmičom

Popis produktu

Fantastický set hračiek pre deti prináša veľa radosti a zábavy doma i vnútri. Set futbalový stôl Challenger od francúzskej spoločnosti Smoby spolu s kvalitnými sánkami Wild Spidder s kovovou sklznicou a tlmičom od značky BIG prinesú každému malému nezbedníkovi od 6 rokov veľa radostných chvíľ a zážitkov. Zvýhodnený set hračiek za akciovú cenu presvedčí rodičov o skutočne výbornej voľbe pre svoje deti. Hračky v sete deti nielen pobavia, ale im aj pomôžu s rozvojom schopností a zručností.

Futbalový stôl Challenger Smoby od 6 rokov modro-červený

Futbalový stôl Challenger je moderná hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Je vhodný pre deti od 6 rokov. Súčasťou futbalového stola 2 loptičky, ktoré sú nevyhnutné pre vzrušujúce futbalové zápasy. Balenie obsahuje aj futbalový set s kužeľmi a loptou, ktorý detskú zábavu ešte znásobí. Detský futbalový stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha je veľká 74*47 cm, má zelenú farbu ako naozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, súčasťou sú aj guličky na počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka. 

Hrací stôl Smoby je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov, takže je veľmi bezpečný a maximálne stabilný. Jeho moderný dizajn, skvelé detaily a nevyhnutné loptičky zlákajú na hru každého člena rodiny. Rozmery stola na hranie futbalu sú 106*69*74 cm. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu. Hranie futbalu podnecuje aj súťaživosť, deti sa chcú zlepšovať, chcú byť najlepšie. Je to výborná hračka pre každé dieťa.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, známa kvalitnými plastovými hračkami s realistickým dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami.

Detské sánky Bobby Bob Wild Spidder BIG s kovovou sklznicou a tlmičom od 4 rokov čierne

Detské sánky Bobby Bob Wild Spider od nemeckého výrobcu BIG je nádherná zimná hračka vhodná pre deti od 4 do 10 rokov, ktoré milujú sneh a všetko s ním spojené. Sánky pre deti majú atraktívnu čiernu farbu so zelenými prúžkami, ktoré vyniknú na každom svahu. Moderné ergonomické vyhotovenie zaručuje maximálnu zábavu na snehu. Sánky ponúkajú skvelé jazdné možnosti. Tlmiče a kovová sklznica zabezpečia ľahkú a hladkú jazdu, vbudovaná trúbka posilňuje bezpečnosť počas jazdy, riadidlá sú ergonomicky tvarované. Na sánkach sa dá jazdiť klasicky posediačky, ale aj kľačať, takže dieťa zažije veľa krásnych zážitkov. Detské snežné sánky sú kvalitné, mrazuvzdorné a bez problémov odolávajú teplotám až do -20°C. V prednej časti majú boby aj praktické lanko.

Prostredníctvom detských sánok sa rozvíjajú u detí pohybové zručnosti, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Ďalej sa rozvíja aj celková motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu a pobyt na čerstvom vzduchu. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60 kg, vďaka syntetickým materiálom sú sánky pre deti maximálne odolné. Rozmery detskej hračky na zimu sú 93*50*38 cm.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.